Malé papírové tašky

- Kategorie : Novinky

Mezi naše papírové tašky patří v hojné míře také malé papírové tašky. V naší nabídce najdete tyto malé papírové tašky v nejrůznějších provedeních materiálu, barevnosti a držadel. Výběr zahrnuje strojní papírové tašky s plochým a krouceným uchem, dárkové luxusní tašky s textilním uchem i eko luxusní tašky s textilním uchem. To proto aby si každý zákazník dokázal vybrat právě to, co potřebuje. Tašky nabízí nejrůznější využití od uložení drobných dárků a reklamních předmětů přes šperky až po drobnější papírenské zboží nebo potraviny. 

malé papírové tašky

Strojní malé papírové tašky s plochým i krouceným uchem

I když strojní papírové tašky patří mezi nejlevnější tašky obecně, jsou vyrobeny z kvalitního papíru a dokážou unést váhu 5 až 14 kilogramů - záleží na konkrétní velikosti. Strojní papírové tašky vyrábíme v klasické bílé a přírodní hnědé barvě. K těmto papírovým taškám se skvěle hodí reklamní potisk. Využít je lze pro přenos drobných nákupů potravin, papírenského zboží či oblečení.

Nejoblíbenější tašky z této kategorie:

Ploché ucho - Krafter hnědá 18x9x22 Kroucené ucho - ExtraTWIST bílá 18x8x24
Ploché ucho -
Krafter hnědá 18x9x22          
Kroucené ucho -
ExtraTWIST bílá 18x8x24

PŘEJÍT NA VÝBĚR PAPÍROVÝCH TAŠEK

Barevné malé papírové tašky s krouceným uchem

Barevné papírové tašky jsou skvělou volbou pro reklamní účely. Dají se použít s potiskem i bez. Bez potisku se barevné malé papírové tašky nejvíce užívají v papírnictví nebo v obchodech s dárkovým zbožím.  Můžete si všimnout, že u tašek Blu a Mat Oro je vrchní část ohrnutá dovnitř, tím pádem působí luxusnějším dojmem. Samozřejmě jako všechny naše papírové tašky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu.

Nejoblíbenější tašky z této kategorie:

ExtraTWIST černá 18x8x24

Mat Oro zlatá 25x11x36

ExtraTWIST černá 18x8x24     Mat Oro zlatá 25x11x36

PŘEJÍT NA VÝBĚR PAPÍROVÝCH TAŠEK

Dárkové luxusní malé papírové tašky s textilním uchem

V naší nabídce luxusních papírových tašek najdete různé variace. Jako vždy jsou papírové tašky ze špičkového materiálu - v různých barvách s různými držadly. Klasicky si můžete vybrat papírové tašky s laminem a bavlněným uchem. Pak pro luxusnější vzhled si můžete vybrat papírové tašky se zlatým povrchem nebo v různých barevných kombinacích. Všechny typy dárkových luxusních papírových tašek budou lépe reprezentovat v kombinaci s reklamním potiskem. Potištěné i nepotištěné malé papírové tašky využijete v obchodech s dárkovým zbožím nebo například ve zlatnictví.

Nejoblíbenější tašky z této kategorie:

Monza bílá 16x8x19 MAT Monza bílá 16x9x28 LESK
Monza bílá 16x8x19 MAT       Monza bílá 16x9x28 LESK

 

PŘEJÍT NA VÝBĚR PAPÍROVÝCH TAŠEK

Eko luxusní malé papírové tašky s textilním uchem

Tyto papírové tašky jsou vhodné pro milovníky krásných papírových tašek, ale také přírody. Naše eko papírové tašky jsou vyrobeny z kraftového papíru a jsou zcela recyklovatelné. Povrch bílých tašek je holadký, hnědé jsout lehce rýhované. Obě barvy tašek lze potisknout sítotiskem. Textilní ucho papírových tašek je z bavlny ve stejné barvě jako samotná papírová taška. Tyto malé papírové tašky lze využít v obchodech se vzácným zbožím, nebo prostě jen v obchodech, jejichž majitel rád šetří naše životní prostředí a smýšlí ekologicky.

Nejoblíbenější tašky z této kategorie:

Siena hnědá 16x6x26 Siena bílá 16x6x26
Siena hnědá 16x6x26    Siena bílá 16x6x26

 

PŘEJÍT NA VÝBĚR PAPÍROVÝCH TAŠEK

Rádi vám s výběrem papírových tašek pomůžeme

Chcete si tašky nejdříve prohlédnout? Přijďte se podívat k nám do SHOWROOMU. Rádi vám pomůžeme tašky vybrat. Pokud jste si výběrem jistí, můžete si objednat tašky přímo přes náš E-SHOP. V případě zájmu o tašky s potiskem vyplňte náš POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ a my vám pošleme cenovou nabídku. Poptávkový formulář najdete u každého produktu umístěný na spodu stránky pod specifikací tašky.

Související příspěvky

Sdílet tento obsah