Barevné papírové tašky

- Kategorie : Novinky

Nevyhovuje vám pro Vaši značku hnědá nebo bílá papírová taška? Preferujete spíše veselé barevné tašky? I ty vám můžeme nabídnout. V článku níže najdete ty nejprodávanější barevné papírové tašky.

Barevné papírové tašky

Barevné papírové tašky a jejich využití

Barevné papírové tašky se nejčastěji využívají jako dárkové a reklamní tašky. Používají je firmy pro obdarování svých partnerů, dodavatelů nebo VIP zákazníků. V kombinaci s potiskem mohou také skvěle sloužit na jako reklama na firemních i veřejných akcích.

Rozdělení barevných papírových tašek

Barevné papírové tašky obecně můžeme rozdělit do dvou kategorií. Jsou to barevné papírové tašky s krouceným uchem a dárkové luxusní papírové tašky.

Barevné papírové tašky s krouceným uchem

papírová taška

V nabídce máme několik různých barev i rozměrů. Gramáž kraftového papíru se pohybuje od 80 gr do 100 gr podle velikosti. Barvy: červená, černá, zelená, modrá, zlatá, stříbrná, oranžová, světlá modrá, slonová kost. Velikosti se pohybují od malých tašek 18x8x24 cm až po ty největší 55x15x49 cm. V každé barevné řadě se však může nacházet trochu jiná dostupná skladba rozměrů. Všechny tašky z této nabídky lze potiskovat pouze sítotiskem.

 

Nejoblíbenější tašky:Barevné tašky

>> PŘEJÍT NA VÝBĚR BAREVNÝCH TAŠEK S KROUCENÝM UCHEM <<

Barevné dárkové luxusní tašky

Černé, červené, s laminací - matné nebo lesklé. Zlaté, stříbrné, modré, hnědé i bordó - bez laminace. V této kategorii nabízíme hned několik různých možností materiálu - jednotlivé tašky se liší typem papíru i textilního ucha. Všechny tašky, které tu najdete, lze potiskovat sítotiskem nebo horkou ražbou.

červená taška

Tašky Milano

Základním materiálem je bílý natíraný papír 130 gr. Taška je pak barevná červená nebo černá. Vždy s lesklou laminací. Ucho je bavlněná šňůrka ukončená uzlem - vždy v barvě tašky (červená, černá). Nosnost u všech nabízených rozměrů je 12 kg při rozložené hmotnosti. U těchto tašek nabízíme pouze rozměry: 16x8x24, 25x11x31, 36x12x40, 55x15x48.

Nejoblíbenější tašky:

Tašky Gold, Silver

Zlatá taška

Jsou vyrobené z bílého strukturovaného papíru 135 gr. Barva tašek je stříbrná nebo zlatá. Ucho je zlatá/stříbrná pletená PP šňůrka ukončená uzlem. Gold, Silver tašky jsou nelaminované. Jejich nosnost je u všech nabízených rozměrů 12 kg při rozložené hmotnosti. Nabízíme pouze 3 rozměry od každé barvy + tašku na víno: 25x11x20, 33x13x29, 41x12x35, 12x10x41.

 

Nejoblíbenější tašky:

Gold 33x13x29

Tašky Brown, Milano Blu

barevné tašky

Tašky jsou vyrobeny z kraftového papíru 120 gr. Barva tašek hnědá (Brown) nebo modrá (Milano Blu). Ucho je vždy bavlněná šňůrka ukončená uzlem - v barvě tašky. Všechny nabízené velikosti mají nosnost 12 kg při rozložené hmotnosti. Tašky jsou nelaminované. Rozpětí rozměrů je od 16x8x24 až po 55x15x48.

 

Nejoblíbenější tašky:

Tašky Elegance

Tašky Elegance

Základním materiálem je bílý rýhovaný papír 170 gr. Tašky nabízíme v barvě bordó a kaštanová. Nejsou laminované. Nabízíme je v rozpětí rozměrů 25x11x19 cm až 60x15x43 cm. Největší rozměr těchto tašek je zároveň největším nabízeným rozměrem tašky v celém sortimentu.

 

Nejoblíbenější tašky:

Elegance kaštanová 25x11x19                                    

>> PŘEJÍT NA VÝBĚR DÁRKOVÝCH LUXUSNÍCH TAŠEK <<

Barevné papírové tašky na víno

Tašky na víno jsou téměř nejprodávanějším zbožím. V nabídce máme obyčejné z kraftového papíru s krouceným uchem i luxusnější ze strukturovaného silnějšího papíru s textilním uchem.zelená taška na víno

Mosela 14x8x39

Taška je z kraftového papíru 100 gr. Má kroucené ucho. Nabízíme ji v barvách: červená, zelená, černá, modrá. Nosnost tašky je 10 kg - unese tedy spolehlivě jakékoliv víno nebo láhev tvrdšího alkoholu, která se do ní vejde. Potisk je možný pouze sítotiskem.

Nejoblíbenější:

Mosela zelená 14x8x39

tašky Bologna

Bologna 9,5x6,5x38

Je to naše nejmenší taška na víno. Je z hnědého jemně rýhovaného kraftového papíru 70 gr. Ucho je bílá bavlněná šňůrka ukončená uzlem. Nosnost tašky je 4 kg. Nabízíme ji v barvách: modrá, zelená, červená. Tuto tašku z technických důvodů nelze potisknout.

 

Nejoblíbenější:

Bologna červená 9,5x6,5x38

Elegance 12x10x41Tašky Elegance

Základním materiálem je bílý rýhovaný papír 170 gr. Tašky nabízíme v barvě bordó a kaštanová. Nejsou laminované. Nosnost je 12 kg. Potisk je možný sítotisk nebo horkou ražbou.

 

Nejoblibenější:

Elegance bordó 12x10x41

Gold, Silver 12x10x41

Tašky Gold

Jsou vyrobené z bílého strukturovaného papíru 135 gr. Barva tašek je stříbrná nebo zlatá. Ucho je zlatá/stříbrná pletená PP šňůrka ukončená uzlem. Gold, Silver tašky jsou nelaminované. Jejich nosnost je 12 kg při rozložené hmotnosti. Potisk je možný sítotisk nebo horkou ražbou.

 

Nejoblíbenější:

Silver 12x10x41

Blu Glass, Blu

Tašky Blu Glass

Tašky jsou vyrobené z hnědého jemně rýhovaného kraftového papíru 110 gr nebo 120 gr. Nabízíme je v těchto velikostech a typech ucha: Blu Glass 12x9x39 - modrá bavlněná šňůrka ukončená uzlem, Blu Glass 18x9x39 - kroucené papírové ucho vlepené, Blu Glass 25x11x41 - kroucené papírové ucho vlepené. U všech rozměrů je nosnost tašky 12 kg při rozložené hmotnosti. Potisk je možný sítotiskem.

 

Nejoblíbenější:

>> PŘEJÍT NA VÝBĚR TAŠEK NA VÍNO <<

 

Potřebujete si tašku nejprve osahat a prohlédnout? Přijďte se podívat do našeho SHOWROOMU. Rádi vám s výběrem tašky pomůžeme. Pokud jste si výběrem tašky jistí, můžete ji objednat přímo přes náš E-SHOP. V případě, že máte zájem o tašku s potiskem, vyplňte POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ a my se vám ozveme s cenovou nabídkou. Poptávkový formulář najdete u každého produktu umístěný na spodu stránky pod specifikací tašky.

Související příspěvky

Sdílet tento obsah