Barevné papírové tašky

- Kategorie : Novinky

Nevyhovuje vám pro Vaši značku hnědá nebo bílá papírová taška? Preferujete spíše veselé barevné tašky? I ty vám můžeme nabídnout. V článku níže najdete ty nejprodávanější barevné papírové tašky.

Barevné papírové tašky

Barevné papírové tašky a jejich využití

Barevné papírové tašky se nejčastěji využívají jako dárkové a reklamní tašky. Používají je firmy pro obdarování svých partnerů, dodavatelů nebo VIP zákazníků. V kombinaci s potiskem mohou také skvěle sloužit na jako reklama na firemních i veřejných akcích.

Rozdělení barevných papírových tašek

Barevné papírové tašky můžeme obecně rozdělit do dvou kategorií

  • barevné papírové tašky s krouceným uchem
  • dárkové luxusní papírové tašky

Barevné papírové tašky s krouceným uchem

V nabídce máme několik různých barev i rozměrů. Gramáž kraftového papíru se pohybuje od 80 gr do 100 gr podle velikosti. Barvy: červená, černá, zelená, modrá, zlatá, stříbrná, oranžová, světlá modrá, slonová kost. Velikosti se pohybují od malých tašek 18x8x24 cm až po ty největší 55x15x49 cm. V každé barevné řadě se však může nacházet trochu jiná dostupná skladba rozměrů. Všechny tašky z této nabídky lze potiskovat pouze sítotiskem.

Nejoblíbenější tašky:Barevné tašky

 

PŘEJÍT NA VÝBĚR BAREVNÝCH TAŠEK S KROUCENÝM UCHEM

 

Barevné dárkové luxusní tašky

Černé, červené, s laminací - matné nebo lesklé. Zlaté, stříbrné, modré, hnědé i bordó - bez laminace. V této kategorii nabízíme hned několik různých možností materiálu - jednotlivé tašky se liší typem papíru i textilního ucha. Všechny tašky, které tu najdete, lze potiskovat sítotiskem nebo horkou ražbou.

červená taška

  • Tašky Milano

Základním materiálem je bílý natíraný papír 130 gr. Taška je pak barevná červená nebo černá. Vždy s lesklou laminací. Ucho je bavlněná šňůrka ukončená uzlem - vždy v barvě tašky (červená, černá). Nosnost u všech nabízených rozměrů je 12 kg při rozložené hmotnosti. U těchto tašek nabízíme pouze rozměry: 16x8x24, 25x11x31, 36x12x40, 55x15x48.

Nejoblíbenější tašky:

 

  • Tašky Gold, Silver

Zlatá taška

Jsou vyrobené z bílého strukturovaného papíru 135 gr. Barva tašek je stříbrná nebo zlatá. Ucho je zlatá/stříbrná pletená PP šňůrka ukončená uzlem. Gold, Silver tašky jsou nelaminované. Jejich nosnost je u všech nabízených rozměrů 12 kg při rozložené hmotnosti. Nabízíme pouze 3 rozměry od každé barvy + tašku na víno: 25x11x20, 33x13x29, 41x12x35, 12x10x41.

Nejoblíbenější tašky:

 

Tašky Brown, Milano Blu

barevné tašky

Tašky jsou vyrobeny z kraftového papíru 120 gr. Barva tašek hnědá (Brown) nebo modrá (Milano Blu). Ucho je vždy bavlněná šňůrka ukončená uzlem - v barvě tašky. Všechny nabízené velikosti mají nosnost 12 kg při rozložené hmotnosti. Tašky jsou nelaminované. Rozpětí rozměrů je od 16x8x24 až po 55x15x48.

Nejoblíbenější tašky:

 

Tašky Elegance

Tašky Elegance

Základním materiálem je bílý rýhovaný papír 170 gr. Tašky nabízíme v barvě bordó a kaštanová. Nejsou laminované. Nabízíme je v rozpětí rozměrů 25x11x19 cm až 60x15x43 cm. Největší rozměr těchto tašek je zároveň největším nabízeným rozměrem tašky v celém sortimentu.

Nejoblíbenější tašky:

  

PŘEJÍT NA VÝBĚR DÁRKOVÝCH LUXUSNÍCH TAŠEK

  

Barevné papírové tašky na víno

Tašky na víno jsou téměř nejprodávanějším zbožím. V nabídce máme obyčejné z kraftového papíru s krouceným uchem i luxusnější ze strukturovaného silnějšího papíru s textilním uchem.zelená taška na víno

Mosela 14x8x39

Taška je z kraftového papíru 100 gr. Má kroucené ucho. Nabízíme ji v barvách: červená, zelená, černá, modrá. Nosnost tašky je 10 kg - unese tedy spolehlivě jakékoliv víno nebo láhev tvrdšího alkoholu, která se do ní vejde. Potisk je možný pouze sítotiskem.

Nejoblíbenější:

tašky Bologna

Bologna 9,5x6,5x38

Je to naše nejmenší taška na víno. Je z hnědého jemně rýhovaného kraftového papíru 70 gr. Ucho je bílá bavlněná šňůrka ukončená uzlem. Nosnost tašky je 4 kg. Nabízíme ji v barvách: modrá, zelená, červená. Tuto tašku z technických důvodů nelze potisknout.

Nejoblíbenější:

tašky Elegance

Základním materiálem je bílý rýhovaný papír 170 gr. Tašky nabízíme v barvě bordó a kaštanová. Nejsou laminované. Nosnost je 12 kg. Potisk je možný sítotisk nebo horkou ražbou.

Nejoblíbenější:

Gold, Silver 12x10x41

Tašky Gold

Jsou vyrobené z bílého strukturovaného papíru 135 gr. Barva tašek je stříbrná nebo zlatá. Ucho je zlatá/stříbrná pletená PP šňůrka ukončená uzlem. Gold, Silver tašky jsou nelaminované. Jejich nosnost je 12 kg při rozložené hmotnosti. Potisk je možný sítotisk nebo horkou ražbou.

Nejoblíbenější:

Blu Glass, Blu

Tašky Blu Glass

Tašky jsou vyrobené z hnědého jemně rýhovaného kraftového papíru 110 gr nebo 120 gr. Nabízíme je v těchto velikostech a typech ucha: Blu Glass 12x9x39 - modrá bavlněná šňůrka ukončená uzlem, Blu Glass 18x9x39 - kroucené papírové ucho vlepené, Blu Glass 25x11x41 - kroucené papírové ucho vlepené. U všech rozměrů je nosnost tašky 12 kg při rozložené hmotnosti. Potisk je možný sítotiskem.

Nejoblíbenější:

PŘEJÍT NA VÝBĚR TAŠEK NA VÍNO

 

Potřebujete si tašku nejprve osahat a prohlédnout? Přijďte se podívat do našeho SHOWROOMU. Rádi vám s výběrem tašky pomůžeme. Pokud jste si výběrem tašky jistí, můžete ji objednat přímo přes náš E-SHOP. V případě, že máte zájem o tašku s potiskem, vyplňte POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ a my se vám ozveme s cenovou nabídkou. Poptávkový formulář najdete u každého produktu umístěný na spodu stránky pod specifikací tašky.

Související příspěvky

Sdílet tento obsah