Rychlý potisk tašek

Přímo v našich skladech na Praze 10 potiskujeme většinu tašek z nabídky e-shopu. Díky vlastním technologiím jsme schopni dodávat tašky od 1 týdne, případně i v kratším termínu. Posledním přírůstkem strojového parku je ruční flexotisk určený na rychlý potisk strojních tašek s plochým nebo krouceným uchem s velmi nízkou cenou tisku od 0,90 Kč/ks.

Rychlý potisk tašek

Jakou technologií potisku disponujeme:

  • sítotiskem pro 1-6 barevný potisk vč. CMYKu Potiskujeme kompletní sortiment tašek
  • 2 barevným flexotiskem Pouze na tašky s plochým a krouceným uchem
  • horkou ražbou fólií Razíme hlavně na luxusní tašky

Náhled potisku ZDARMA

Než přistoupíme k objednávce a výrobě, zasílám ZDARMA náhled potisku v šabloně pdf, jehož prostřednictvím si potvrdíme nejen motiv potisku a jeho umístění a rozměr, ale i barvu tisku. Náhled potisku můžeme zaslat již při kalkulaci, pokud s poptávkou obdržíme příslušné podklady.

Podklady pro přípravu potisku

Tiskové podklady jsme schopni přichystat pouze ze souborů ve formátu pdf, eps nebo ai. Kromě podkladů pro digitální tisk všechny objekty musí být v křivkách (písmo také převedeno do křivek), bez obrázků. Znáte-li hodnoty barev dle Pantone, zašlete je prosím společně s podklady.

Náhled na potisk zdarma

Rychlá kalkulace a poradenství

Rádi Vám obratem zašleme cenovou nabídku dle požadavku. Zašlete nám poptávku na e-mail: info@taskahned.cz nebo si můžete vybrat tašku přímo v našem e-shopu. V detailu produktu klikněte na „POPTAT S POTISKEM“ a v dalším kroku zadejte poptávku přes formulář. Pokud nám spolu s poptávkou zašlete tisková data v pdf, rádi Vám obratem ZDARMA zašleme náhled potisku.

Nevíte-li kterou technologii pro potisk tašky zvolit, poradíme Vám tu nejvhodnější a nejvýhodnější.

taška hned poptvka