Reklamní tašky s potiskem

Reklamní tašky z kraftového papíru z naší nabídky můžeme potisknout od 100 kusů například vaším logem nebo jinými informacemi.

Luxusní nebo látkové reklamní tašky jsme schopni tisknout již od 50 kusů.

Cenu reklamních tašek s potiskem zjistíte snadno přes zaslání krátkého formuláře, kde vyplníte vaše požadavky a my vám na základě přiloženého emailu zašleme cenovou kalkulaci.

reklamní tašky na webu

Přes tlačítko „Poptat s potiskem“ se dostanete ke krátkému formuláři.

reklamní tašky na webu

V detailu reklamní tašky poptávkové tlačítko naleznete pak zde

Z tiskových technologií nabízíme:

 • Sítotisk
 • Flexotisk
 • Horkou ražbu
 • Digitální tisk

Sítotisk

Tiskneme od 50 ks, a to jednou až šesti barvami, plnobarevně CMYK, včetně zlaté a stříbrné. Vhodnými motivy potisku jsou loga, kde jsou blízké soutisky barev. Dále webové stránky či další reklamní sdělení.

Hlavní výhody sítotisku

 • tiskneme od 50 ks na luxusní nebo látkové reklamní tašky, od 100 ks pak na papírové eko tašky
 • nízká cena-cena potisku od 3,00 Kč
 • rychlé dodání-již od 1 týdne
 • použití více barev-možný 1–6 barevný potisk, včetně CMYK

Bližší informace o sítotisku

 • možné je potisknout pouze přední a zadní stranu reklamních tašek. Je třeba zachovat 2 cm odstup od okrajů a od spodu reklamní tašky + cca 9 cm odstup od shora, viz náš článek: „3 pravidla pro umístění náhledu“
 • Rádi zpracujeme náhled potisku ZDARMA

Na co není sítotisk vhodný

 • tisk do krajů, stran a vrchní části–špatná manipulace umisťování reklamní tašky při tisku
 • potisk strojních reklamních tašek v počtu přes 1 000 kusů–nabízíme cenově výhodnější flexotisk na jedno barevný jednoduchý tisk
 • potisk luxusních tašek v počtu přes 500 kusů-je třeba šetrnější manipulace a každou tašku umisťovat na sušák
reklamní tašky s potiskem

Reklamní taška s potiskem, fotografie od zákazníka.

Laminované tašky-Dárkové nebo reklamní tašky s lesklým a matným povrchem

Tašky s takto upraveným povrchem můžete vybírat v sekci: Dárkové luxusní tašky – textilní ucho

S lesklým upraveným povrchem můžete vybírat reklamní tašky z řady Monza LESK a Milano. Po vytisknutí se barvy z tašky mohou seškrábnout. Je třeba opatrnější manipulace při vkládání na sušák, kde reklamní tašky alespoň jeden den schnou. Potom tašky projíždí pecí, pro maximální fixaci barvy na povrchu tašky.

S matným povrchem máme tyto tašky: Monza MAT, Gold, Silver, Elegance, Brown a Milano Blu. Matný povrch reklamní tašky je pro barvu lépe přilnavý. Barva je vytištěna „více do materiálu“. Zde tedy můžeme zapékání většinou vynechat. Je ale stále potřeba být při manipulaci opatrný.

U laminovaných tašek je tedy tisk o něco pomalejší, tašky jsou zde náchylnější na poškození a musejí se zapékat, proto je také cena u tisku nepatrně vyšší než u eko kraftových tašek.

Textilní taška

Tiskneme i na textilní „natural“ tašky ze 100 % bavlny a to od 50 kusů. Při tisku používáme vodou ředitelné barvy, v přírodě snadno odbouratelné, nikoli plastizolové nebo ředidlové barvy. Taška tak stále zachovává ekologický nádech.

reklamní tašky látkové

Bavlněná taška s potiskem „umím žít #bezigelitky“. Koupit můžete zde.

Horká ražba fólií-výrazné nápisy a loga

Pro náročnější zákazníky nabízíme i horkou ražbu na luxusní tašky. Umožňuje aplikaci zlatých, stříbrných a dalších barev ve vysokém lesku. Nápisy a loga působí na reklamní tašce výjimečně a exkluzivně.

Hlavní výhody horké ražby:

 • Ražbou tiskneme od 100 ks
 • luxusnější vzhled
 • ceny srovnatelné se sítotiskem
 • rychlé dodání-již od 1 týdne
 • Rádi zpracujeme náhled potisku ZDARMA

Bližší informace o horké ražbě fólií:

 • horkou ražbu používáme primárně na luxusní tašky
 • pro ražbu se vyrábí speciální hořčíkový štoček,
 • který lze bezplatně používat pro opakovanou ražbu
 • základní barvy jsou lesklá zlatá a stříbrná. Na zakázku lze objednat další barvy
 • ražba je možná pouze na přední a zadní stranu. Okraj pro ražbu je 2 cm od boků, spodní hrany tašky nebo od vlepeného ucha či vrchního zpevnění. Rádi ZDARMA zpracujeme náhled potisku.

Ražba není vhodná pro:

 • velké složité plochy nebo drobné texty
 • potisk papírových eko tašek
 • vícebarevný potisk–raději zkuste potisk tašky sítotiskem
 • nelze tisknout do krajů, stran a vrchní části
 • nelze kombinovat s potiskem
 • vyšší náklady od 1 000 kusů–raději zkuste luxusní tašky tištěné ofsetem
reklamní taška s ražbou

Luxusní taška s horkou ražbou

reklamní taška detail ražby

Detail tisku horkou ražbou

Flexotisk

Flexotisk nabízíme od 1 000 kusů a můžeme potisknout např. i 20 000 kusů. Flexotisk používáme k potisku jednoduchých, jednobarevných motivů na tašky z kraftového papíru bílé nebo hnědé barvy. Jsme schopni vytisknout maximálně dvě barvy v jednom motivu. Nesmí mít však blízký soutisk. Bližší informace o flexotisku naleznete v našem článku: Kdy nabízíme flexotisk

Tisk s použitím technologie flexotisku není možný na barevné kraftové tašky, luxusní laminované nebo na tašky se šňůrkovým uchem (například Sieny).

reklamní tašky čokoládovna

Reklamní tašky s potiskem, fotografie od zákazníka

Flexotiskový stroj

Jedná se o podlouhlý stroj, do kterého z jedné strany tiskař vsouvá tašky po jednom kuse. Stroj tiskne vcelku rychle a tiskař musí za relativně krátký čas vycentrovat umístění reklamní tašky.

Reklamní taška dále projíždí mezi dvěma válci. Větší válec má na sobě nalepený tiskový štoček a menší válec pak funguje jako protitlak.

Jelikož je reklamní taška volně položená na pásu, může zde docházet k posouvání motivu na taškách. Tyto posuny (až tři milimetry) jsou stále v normě této technologie, ale je třeba s nimi ve výsledné kvalitě tisku počítat. Větší odchýlení a správnost tisku kontroluje druhý tiskař na konci stroje a tašky se špatným tiskem vylučuje.

Zakázková výroba-tiskové technologie-flexotisk, ofset, digitál

Pro specifičtější požadavky od zákazníka nabízíme reklamní tašky vyrobené na zakázku, včetně plnobarevného reklamního potisku. Záleží jen na Vašich požadavcích.

Nabídnout můžeme strojově papírové tašky s plochým nebo krouceným uchem. Tento druh reklamních tašek tiskneme flexotiskem nebo ofsetem. Pro poptávku zakázkové výroby nám zašlete požadavky (typ a rozměr reklamní tašky, počet kusů, tisková data) na email: info@taskahned.cz. Cenovou kalkulaci vám obratem zašleme.

Dále můžeme nabídnout výrobu luxusních, ručně kompletovaných papírových tašek, s textilním uchem. Luxusní tašky tiskneme pouze ofsetem. Nevíte si rady? Nic se neděje. S výběrem správné reklamní tašky a technologie Vám rádi poradíme. Kontaktovat nás můžete přes email: info@taskahned.cz

reklamní tašky luxusní

Ukázka zakázkové výroby

Průvodce papírových tašek

Pokud se ztrácíte v nabídce papírových tašek, máme tu pro vás rozdělení do základních skupin. Papírové tašky dělíme na obyčejné kraftové, luxusní ekologické nebo s laminací a látkové. Papírové tašky jsme vám přehledněji rozdělili ZDE

Nejčastější dotazy

Máte bavlněné tašky s kratším uchem?

Tyto tašky máme již skladem, zakoupit můžete zde: „Taška natural krátké ucho 140 gr - 38x42 cm“. Vyslyšeli jsme vaše přání a rozhodli se tak vyplnit mezeru na trhu a uvést do prodeje bavlněné tašky s kratšími uchy.

reklamní tašky látkové

Bavlněná taška s krátkým uchem nyní v prodeji zde.

Když už mám logo ve křivkách, jak vám ho mám předat?

Logo ve vektorech/křivkách, uložené např. v .pdf, .eps, .ai (více v článku: Tisková data), nám zašlete na email: info@taskahned.cz. Jeden z kolegů pak logo umístí na šablonu poptávané reklamní tašky a náhled vám zašle zpět k odsouhlasení. To vše zdarma.

Jaké je minimální množství odběru?

U obyčejných tašek z kraftového papíru je minimální množství 100 kusů, ekologické luxusní tašky, reklamní tašky s laminem a bavlněné tašky jsme schopni dodat od 50 kusů i s potiskem.

Jak dlouho trvá doba dodání?

U sítotisku máme termín dodání jeden až dva týdny od zaplacení zálohové faktury, reklamní tašky s potiskem pomocí flexotiskové technologie pak někde mezi druhým a třetím týdnem. V sezoně (září-prosinec) se však dodací termín může prodlužovat. Doporučujeme sledovat náš Facebook, kde své zákazníky v sezoně průběžně informujeme o změnách v dodacích termínech.

 

Více bližších informací o tisku jsme pro vás shrnuli do našeho ebooku. Kniha vám předá základní informace, které můžete někdy potřebovat při objednávání potisku na reklamní tašky, a to nejen u nás. V knize jsou stručně vysvětlené postupy a obsahuje mnoho ilustrací.

Ebook - průvodce objednání tašek s potiskem 1. část

ke stažení zdarma, bez nutnosti vložení emailu

ebook taškahned

taškahned  taškahned taškahned
 

STÁHNOUT EBOOK