Papírové tašky skladem

Díky vlastnímu skladu jsme schopni obratem expedovat i větší množství papírových tašek z naší nabídky e-shopu. Sklady jsou umístěny v ulici Průmyslová 1472/11 (bývalý areál BARVY A LAKY), 102 00 Praha 15 - Hostivař.

Součástí skladu je i showroom, kde si pohodlně můžete nabízené tašky vybrat a rovnou odvézt. Více o showroomu papírových tašek ZDE.

Největší skladové zásoby papírových a textilních tašek

Expedice tašek každý pracovní den

Každý pracovní den expedujeme objednávky smluvním přepravcem DPD/PPL. Skladové položky expedujeme do následujícího pracovního dne od přijetí nebo zaplacení objednávky.

Doručení po Praze v den objednávky

Objednané papírové tašky do 12. hodiny v pracovní dny jsme schopni doručit ještě v tentýž den. Náš smluvní kurýr doručuje tašky do tří hodin od jejich expedice, nejpozději do 18. hodiny.

Papírové tašky hned - osobní odběr

Každý pracovní den mezi 9. až 17. hodinou. Pro urychlení výdeje doporučujeme tašky předem objednat přes e-shop. V našich skladech můžete platit hotově i kartou.

Navigace do TAŠKAHNED.cz pomocí aplikace WAZE Navigace do TAŠKAHNED.cz pomocí aplikace Google mapy Navigace do TAŠKAHNED.cz pomocí aplikace Seznam mapy Navigace k nám ke stažení v PDF

Přepravci Taškahned.cz