Drive-in

Aktuálně nedostupné. Prosím, využijte standardní osobní odběr u hlavního vstupu TAŠKAHNED z druhé strany budovy Průmyslová 1472/11, Praha 15 (označeno červenou plachtou TAŠKAHNED).

Zvolili jste v objednávce DRIVE- IN?

Přijeďte si k nám pro zboží, předání spolu vyřešíme bezpečně a jednoduše. Objednávku tašek vám složíme rovnou do auta.

Pro toto vyzvednutí není možná platba na místě v hotovosti, pouze kartou. Při objednávce na e-shopu je možné platit pomocí GoPay nebo zálohovou fakturou.

Kudy k nám…

Jedete k nám poprvé? Doporučujeme vám podívat se na video výše nebo na naši navigaci v .pdf, sídlíme v rozlehlém areálu na Průmyslové 11. Nebo ještě lépe využít jednu z mobilních aplikací na mapy, která vás pomocí níže uvedených odkazů navede přímo před vjezd do budovy.

Aplikace s navigací rovnou k nám:

Navigace do TAŠKAHNED.cz pomocí aplikace WAZE Navigace do TAŠKAHNED.cz pomocí aplikace Google mapy Navigace do TAŠKAHNED.cz pomocí aplikace Seznam mapy Navigace k nám ke stažení v PDF

    

    

    


DRIVE-IN: Vjezd rampou č. 6

Od vrátnice k nám pokračujte po silnici na pravé straně a dejte se směrem k rampám. Uvidíte modrou nájezdovou rampu. Vyjeďte po rampě a pokračujte dále do budovy vjezdem pod číslem 6.

drive-in taškahned

Nájezdová rampa. Vjeďte do budovy vjezdem pod číslem 6.

drive-in

Vjeďte do budovy vjezdem pod číslem 6.

Pokračujte rovně budovou, po cestě uvidíte navigační cedulky po levé straně.

Drive-in

Jeďte až na konec chodby dle cedulek po levé straně.

Na konci chodby uvidíte červenou ceduli PAPÍROVÉ TAŠKY.

drive-in

Jste na konci chodby.

Po pravé straně je parkování pro zákazníky s objednávkou vyzvednutí Drive-in.

drive-in

Parkování pro zákazníky Drive-inu.

Po zaparkování, prosíme, zazvoňte na zvonek na červené desce, který funguje pro obousměrnou hlasovou komunikaci. Po nahlášení čísla objednávky vám přivezeme tašky přímo k autu.

zvonek na drive-in

Zazvoňte na zvonek na červené desce, který funguje pro obousměrnou hlasovou komunikaci. Po nahlášení čísla objednávky vám přivezeme tašky přímo k autu.