Barvy pro rok 2021

- Kategorie : Novinky

Světle žlutá představuje optimismus, naději a pozitivní myšlení. Prezentuje teplo slunečního svitu. Druhá barva je šedá. Má poskytovat základ, na kterém žluté prvky jasně vyniknou. Šedá je barva plážových oblázků, kamenů a skal.

Tyto barevné návrhy předložila společnost Pantone. Americký institut Pantone takto vyhlašuje barvu roku (Pantone Color Of The Year) už 20 let.

Společnost Pantone byla založena v roce 1936 Lawrencem Herbertem v americkém městě Karlstadt. Institut sdružuje širokou skupinu odborníků v oblasti designu barev pocházející z různých průmyslových odvětví, od textilního průmyslu až po průmyslový design. Vzorníky od Pantone používají grafici, designéři nebo tiskaři.

Barvy pro rok 2021

Barvy pro tento rok institut Pantone stanovil zářící žlutou s názvem „Illuminating“ pod číslem 13-0647 a tlumenou šedou „Ultimate gray“ 17-5104. A které barvy byly trendy v minulých letech?

Barvy v minulých letech

pantone barvy

Trendové barvy v minulých letech

Které tašky budou nejprodávanější na jaře 2021?

Víme, jaké tašky se budou v následujících měsících nejvíce prodávat. Chování trhu s papírem sledujeme v celé Evropě. A ne, nebudou to papírové žluté tašky, ani šedivé Takeaway :)

Majitelé podniků s dovážkou jídel zbystřete, protože tyto tašky kupujete nejvíce právě Vy. Navíc se můžete dozvědět, jak mít tašky s potiskem do 2.000 Kč.

banner

U kterých tašek očekáváme největší prodeje a možná i nedostatek na skladě?
Klikněte na obrázek a dozvíte se také, jak mít tašky s potiskem do 2.000 Kč.

Zdroj:
https://faceless.marketing/pantone-color-of-the-year-2021-the-colors-that-have-been-chosen/
https://www.novinky.cz/bydleni/tipy-a-trendy/clanek/barvami-roku-2021-jsou-svetle-seda-a-oslnujici-zluta-40345717

Sdílet tento obsah