Papírové vánoční tašky podle barev přímo z e-shopu

- Kategorie : Novinky

V dnešním článku vám představíme papírové vánoční tašky rozdělené podle barev. Všechny obrázky níže vás krásně navedou přímo k taškám, které vidíte, na náš e-shop. Nabídneme vám jak ty nejlevnější, tak i některé tašky z luxusních řad.

Papírové vánoční tašky Christmas Tree

Obyčejné papírové vánoční tašky z hnědého kraftového papíru 80 gramů ve dvou oblíbených velikostech. Celá taška je recyklovatelná, potisk je tištěný ekologickými, vodou ředitelnými barvami. Obě tašky pojmou maximálně šest kilogramů rozložené hmotnosti.

papírové vánoční tašky hnědé

Hnědé kraftové tašky s vánočním stromečkem

Papírové vánoční tašky v zeleném

Zelené tašky v barvě vánočního smrčku, byť nemají vánoční potisk, tak právě svou barvou zapadají mezi papírové vánoční tašky. Tento typ papírové vánoční tašky nabízíme ve třech základních rozměrech. Ty samé tašky nabízíme i v jiných barvách, k nim se dnes ještě dostaneme.

papírové vánoční tašky

Tašky ExtraTWIST ve vánoční zelené

Modrá je dobrá

Levná varianta světle modrých tašek s vánočním motivem. V základu se jedná o bílý kraftový papír o gramáži 90 g a bílá papírová plochá ucha s osmi kilogramovou nosností. Taška je již celoplošně potištěná, realizovat potisk tedy zde není možný.

papírové vánoční tašky

Světle modré tašky s jednoduchým potiskem Santy Clause

Hnědé kraftové tašky v tmavě modrém kabátku

Chcete se odlišit od ostatních a darovat tašku v netradiční barvě? Předáváte nějaký dárek, ke kterému by právě modrá taška dobře padla? Tmavě modré tašky s lesknoucím se povrchem ve třech základních rozměrech.

Na tyto tašky tiskneme sítotiskem. Kvůli barevnému podkladu jsme bohužel limitovaní nabídkou tisknutelných barev. Tisknout lze návrh obsahující maximálně tři barvy. Na výběr jsou – bílá, černá, stříbrná a zlatá.

papírové vánoční tašky

Elegantní tmavě modré tašky z hnědého obyčejného papíru

Luxusnější modré papírové vánoční tašky

Když nestačí obyčejné papírové vánoční tašky, nastupují papírové tašky s luxusním nádechem. Tentokrát si blíže rozebereme modré tašky Blu a níže pak zlaté tašky Mat Oro.

Základem je hnědý, jemně rýhovaný, kraftový papír 120 g. Vysokou gramáž poznáte hned na první dotek. Taška je potištěna tmavě modrou barvou, pro orientaci se jedná přibližně o odstín Pantone 296 U. Vršek tašky je ohnutý dovnitř, ucha jsou vlepená do zahnutého materiálu dovnitř tašky. Tím se na první pohled odlišuje od obyčejné papírové vánoční tašky.

Stejně jako u předchozí modré tašky, tak i zde platí stejné podmínky pro potisk. Tedy:

 • Sítotisková technologie
 • V návrhu maximálně tři přímé barvy
 • Můžeme tisknout barvami: bílá, černá, zlatá a stříbrná

papírové vánoční tašky

Luxusní tašky v tmavě modré barvě z přírodních materiálů

Papírové vánoční tašky v příjemné béžové barvě s barevným potiskem

Jsme si jisti, že vás hned zaujme vánoční motiv. Originální stromek s různorodými ozdobami, široká škála střídajících se barev, pěkný kvalitní potisk. U jaké příležitosti by se dali použít tyto papírové vánoční tašky? Obdarujte vaše babičky dobrou bonboniérou a likérem, odnést a předat dárky můžete právě v těchto taškách. Na výběr máte ze dvou rozměrů:

papírové vánoční tašky

Papírová taška v barvě bílé kávy s pěkným barevným potiskem z obou stran

Každý rok je pro nás předvánoční sezona náročná. Od října, až do konce roku máme u objednávek tašek s potiskem napnuté termíny. Tašky bez potisku nebo již potištěné papírové vánoční tašky však expedujeme maximálně do dvou dnů od obdržení objednávky. Skladová dostupnost také není bezedná. Pokud by papírové vánoční tašky Merry Christmas byly vyprodané, můžeme nabídnout podobné vánoční tašky Christmas Ornaments.

papírové vánoční tašky

Sněhově bílé tašky s červeným vánočním motivem

Luxusní papírové vánoční tašky Star se zlatými uchy

Tašky Star mají na přední i zadní straně potištěné motivy s hvězdami zlatou barvou. Ve stejně zlaté barvě jsou pak řešeny papírové kroucené uši. Jsou vyráběny z bílého rýhovaného papíru s gramáží 140 g.

Na volném prostoru, kde nezasahuje již natisknutý zlatý motiv, lze aplikovat vlastní potisk, a protože se jedná o čistý bílý papír, lze potisknout motivy s maximálně šesti barvami. Lze potisknout barvami ze vzorníku Pantone C nebo CMYK.

papírové vánoční tašky

Bílé luxusní tašky se zlatým vánočním motivem

Piccadilly – červená karkulka mezi vánočními taškami

Matná taška v červené barvě s lesklým lakovaným dekorem po celém obvodu. Čím jsou papírové vánoční tašky Piccadilly zvláštní, jsou její uši. Jsou vyráběny z bavlněného krouceného materiálu, vlepovány do zahnutého materiálu dovnitř tašky, stejně jako u modrých tašek Blu. Všechny tři rozměry mají nosnost až 12 kilogramů a nelze jejich povrch už dále potisknout.

papírové vánoční tašky

Červené Piccadilly s lakovaným dekorem

Trváte na červené tašce a chcete potisk loga vaší firmy s blahopřáním. Pak jsou tu opět tašky ExtraTWIST v sytě rudé barvě.

papírové vánoční tašky

Papírové vánoční tašky ExtraTWIST v sytě rudé

Papírové vánoční tašky v luxusní zlaté barvě

Tašky jsou vyrobené z pevného bílého kraftového papíru o 150 gramech. Papírové vánoční tašky mají odstín zlaté dle vzorníku Pantone 871 U. Stejný odstín pak mají papírové kroucené uši, které jsou, stejně jako u modré tašky Blu, vlepené do zahnutého materiálu dovnitř tašky.

A protože je taška vyráběna z opravdu silného materiálu, lze zde aplikovat potisk, jak pomocí sítotiskové technologie, tak i horkou ražbou.

papírové vánoční tašky

Papírové vánoční tašky v luxusní zlaté barvě

 

A jak u nás můžete objednat tašky s potiskem?

 • Přejděte k výběru papírové vánoční tašky do kategorie: VÁNOČNÍ TAŠKY
 • Vyberte si tašku z nabídky a pomocí tlačítka „POPTAT S POTISKEM“ přejdete k poptávkovému formuláři

tlačítko v kategorii

Tlačítko „POPTAT S POTISKEM“ v kategorii.

tlačítko v detailu tašky

Tlačítko „POPTAT S POTISKEM“ v detailu produktu.

 • Vyplňte a odešlete krátký poptávkový formulář
 • Na základě vaší poptávky vám pošleme cenovou kalkulaci. V pracovních dnech od 9 hod. do 17 hod. odesíláme cenové kalkulace obratem
 • Požádáme vás o doručení tiskových dat
 • Z tiskových dat vám připravíme náhled tisku na šabloně ke schválení ZDARMA
 • Po odsouhlasení náhledu a objednávky vám vystavíme zálohovou fakturu
 • Po uhrazení zálohové faktury zařazujeme tašky k potisku
 • Po vytisknutí vám tašky expedujeme na vámi udanou doručovací adresu nebo si tašky můžete vyzvednout osobně u nás v Praze Hostivaři.

PŘEJÍT NA VÝBĚR PAPÍROVÉ VÁNOČNÍ TAŠKY

Sdílet tento obsah