Popis rozměrů tašky

Stahujte eBook o potisku tašek
Ebook ZDARMA
průvodce objednání
tašek s potiskem
STÁHNOUT

Reklamní tašky s potiskem do 2 000 Kč

Publikováno 2020-09-23

  • Reklamní tašky s potiskem do 2 000 Kč

Tímto článkem vás chceme přesvědčit, že reklamní tašky s potiskem nejsou vůbec drahé. Tašky s potiskem lze pořídit do 2 000 Kč bez DPH a přitom se nejedná o tašky ve výprodeji nebo s kombinací různých slev, ani se nejedná o ty nejlevnější tašky, které nabízíme.

Čtěte celý článek a dozvíte se, že pořídíte i luxusní dárkové tašky nebo látkové tašky do dvou tisíc. Na závěr vám dáme navíc jeden tip, který u nás každoročně aplikují někteří zákazníci a tím ušetří nemalé náklady na reklamní tašky.

 

Reklamní tašky potisknuté pomocí sítotiskové technologie

Pro zachování ekologického vzhledu, zároveň i z ekonomického hlediska, vám doporučíme volit reklamní tašky z hnědého kraftového papíru, které jsou o trochu levnější než z papíru bílého.

taška na sítotisku 

Začneme reklamní taškou, která je jedna z nejpoptávanějších. Jedná se o papírovou tašku Topcraft 32x14x42, která svým rozměrem nahrazuje běžné igelitové nákupní tašky. Tato taška má plochá ucha skládaná z pěti vrstev papíru, pro vyšší pevnost. Celková nosnost této reklamní tašky je 8 kg rozložené hmotnosti a je ideální pro odnos běžného nákupu ze supermarketů.

S jednobarevným, jednostranným potiskem můžete pořídit za tyto ceny:

topcraft kalkulace

Pro zajímavost jsme pro vás vykalkulovali i cenu u 200 kusů, kde je již cena tisku nižší.

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH

 

A ještě jedna kalkulace, tentokrát s potiskem dvou barev na přední straně. Tam už se však pod 2 000 Kč nedostaneme:

kalkulace topcraft

Pro představu o ceně na dvoubarevný tisk přikládáme i tuto kalkulaci. U této technologie lze tisknout i blízký soutisk barev. Všechny uvedené ceny jsou bez DPH

               

Nákupní papírová taška Topcraft 32x14x42

 

Nejnižší možná cena reklamních tašek s potiskem u nás

Jako nejlevnější reklamní tašku nabízíme strojově vyráběnou tašku Krafter z hnědého nehlazeného kraftového papíru v nejmenším rozměru 18x9x22 cm. Tuto reklamní tašku doporučujeme na místa, kde není kladen důraz na vyšší kvalitu tašky a kde bude sloužit jako odnosná taška drobnějších předmětů. Využití naleznou ve včelařství (pro odnos medu), lékárnách nebo benzínkách.

krafter kalkulace

Nejlevnější možná celková cena na reklamní tašky s potiskem.

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH

krafter hnědá

Malá papírová taška Krafter 18x9x22 hnědá

 

Luxusní dárková taška s potiskem do dvou tisíc

Jak jste si už mohli všimnout, nekalkulujeme vám jen ty nejlevnější reklamní tašky. Také vám představujeme kalkulace na kvalitní sítotiskovou technologii, a že i když je počet tašek vyšší než minimální odběr, tak cena se stále pohybuje okolo dvou tisíc. Při osobním odběru navíc nehradíte za přepravné.

U luxusních reklamních tašek máme minimální odběr 50 kusů, jak s potiskem, tak i bez potisku. Cena u potisku je však u tak nízkého počtu vyšší.

monza kalkulace

Cenově stejně vychází i tašky Monza 16x8x19.

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH

monza malá                  monza vyšší

Dárkové tašky s laminací.

 

Jak u nás vycházejí látkové tašky

Stejně jako u luxusních reklamních tašek i zde můžeme nabídnout minimální množství od 50 kusů. Opět je zde bohužel vyšší cena u tisku a s dražší tiskovou přípravou se s cenou dostáváme lehce přes dva tisíce. Jedná se však o látkovou tašku ze 100% bavlny, která vydrží mnohém déle, než tašky „jednorázové“.

 kalkulace látkové tašky

Cenově stejně vychází i bavlněné tašky s krátkým uchem.

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH

taška s potiskem grizly

Nabídka látkových tašek

 

Jak cenově vychází obyčejný flexotisk?

Prošli jsme si reklamní tašky jak obyčejné kraftové, tak i luxusní dárkové a tašky látkové z bavlny. Ve všech případech jsme kalkulovali s potiskem pomocí sítotiskové technologie. Je to dáno tím, že u nás tiskneme sítotiskem od 100 kusů u kraftových tašek, od 50 kusů pak na ty luxusní nebo látkové.

Vedle sítotisku nabízíme i potisk reklamních tašek pomocí flexotiskového stroje. Potisk u této technologie vychází cenově znatelně níže než u sítotisku. Flexotisk ale používáme u zakázek nad 1 000 kusů. Kvůli vyššímu počtu tašek se tedy nemůžeme přiblížit k celkové ceně 2 000 Kč bez DPH. V přepočtu pak samozřejmě flexotisk vychází méně. Pro představu níže přikládáme cenovou kalkulaci schválně na reklamní tašky Takeaway, které odebírají výhradně restaurace s donáškou jídel.

taška together

Naši zákazníci z provozoven restaurací, pizzerií, burger nebo sushi barů, odebírají právě tyto "tašky do restaurací" po tisících, kde se jim v přepočtu mnohem více cenově vyplatí. Při opakované zakázce již nehradí náklady na výrobu tiskového štočku (viz článek tiskový štoček).

kalkulace takeaway

Tašky pro restaurace nabízíme v kategorii: Tašky na menubox - TAKEAWAY.

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH

takeaway na burger               takeaway na box
Takeaway 28x17x27 Takeaway 32x22x24 

 

Tip na závěr, kteří uplatňují naši zákazníci

Papírové reklamní tašky dodáváme zákazníkům i bez potisku. Celoročně držíme skladem až 3 000 000 kusů tašek. Někteří naši zákazníci u nás nakupují tašky bez potisku s tím, že mají vlastní razítko, kterým si pak sami tašky potiskávají. Většinou se tak děje v nejvyšší sezóně v prosinci, kdy již bohužel nestíháme zrealizovat se všemi zákazníky zakázku s potiskem do Vánoc.