Reklamní tašky s potiskem do 2 000 Kč

- Kategorie : Novinky

Tímto článkem vás chceme přesvědčit, že reklamní tašky s potiskem nejsou vůbec drahé. Tašky s potiskem lze pořídit do 2 000 Kč bez DPH a přitom se nejedná o tašky ve výprodeji nebo s kombinací různých slev, ani se nejedná o ty nejlevnější tašky, které nabízíme.

Čtěte celý článek a dozvíte se, že pořídíte i luxusní dárkové tašky nebo látkové tašky do dvou tisíc. Na závěr vám dáme navíc jeden tip, který u nás každoročně aplikují někteří zákazníci a tím ušetří nemalé náklady na reklamní tašky.

Reklamní tašky potisknuté pomocí sítotiskové technologie

Pro zachování ekologického vzhledu, zároveň i z ekonomického hlediska, vám doporučíme volit reklamní tašky z hnědého kraftového papíru, které jsou o trochu levnější než z papíru bílého.

taška na sítotisku

Začneme reklamní taškou, která je jedna z nejpoptávanějších. Jedná se o papírovou tašku Topcraft 32x14x42, která svým rozměrem nahrazuje běžné igelitové nákupní tašky. Tato taška má plochá ucha skládaná z pěti vrstev papíru, pro vyšší pevnost. Celková nosnost této reklamní tašky je 8 kg rozložené hmotnosti a je ideální pro odnos běžného nákupu ze supermarketů.

S jednobarevným, jednostranným potiskem můžete pořídit za tyto ceny:

topcraft kalkulace

Pro zajímavost jsme pro vás vykalkulovali i cenu u 200 kusů, kde je již cena tisku nižší.

A ještě jedna kalkulace, tentokrát s potiskem dvou barev na přední straně. Tam už se však pod 2 000 Kč nedostaneme:

kalkulace topcraft

Pro představu o ceně na dvoubarevný tisk přikládáme i tuto kalkulaci. U této technologie lze tisknout i blízký soutisk barev.Všechny uvedené ceny jsou bez DPH

hnědá topcraft vnitřek topcraft

Nákupní papírová taška Topcraft 32x14x42

Nejnižší možná cena reklamních tašek s potiskem u nás

Jako nejlevnější reklamní tašku nabízíme strojově vyráběnou tašku Krafter z hnědého nehlazeného kraftového papíru v nejmenším rozměru 18x9x22 cm. Tuto reklamní tašku doporučujeme na místa, kde není kladen důraz na vyšší kvalitu tašky a kde bude sloužit jako odnosná taška drobnějších předmětů. Využití naleznou ve včelařství (pro odnos medu), lékárnách nebo benzínkách.

krafter kalkulace

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH

krafter hnědá

Malá papírová taška Krafter 18x9x22 hnědá

Luxusní dárková taška s potiskem do dvou tisíc

Jak jste si už mohli všimnout, nekalkulujeme vám jen ty nejlevnější reklamní tašky. Také vám představujeme kalkulace na kvalitní sítotiskovou technologii, a že i když je počet tašek vyšší než minimální odběr, tak cena se stále pohybuje okolo dvou tisíc. Při osobním odběru navíc nehradíte za přepravné.

U luxusních reklamních tašek máme minimální odběr 50 kusů, jak s potiskem, tak i bez potisku. Cena u potisku je však u tak nízkého počtu vyšší.

monza kalkulace

Cenově stejně vychází i tašky Monza 16x8x19.

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH

monza nižší monza větší

Dárkové tašky s laminací.

Jak u nás vycházejí látkové tašky

Stejně jako u luxusních reklamních tašek i zde můžeme nabídnout minimální množství od 50 kusů. Opět je zde bohužel vyšší cena u tisku a s dražší tiskovou přípravou se s cenou dostáváme lehce přes dva tisíce. Jedná se však o látkovou tašku ze 100% bavlny, která vydrží mnohém déle, než tašky „jednorázové“.

látková kalkulace

Cenově stejně vychází i bavlněné tašky s krátkým uchem.

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH

taška s potiskem grizly

Nabídka látkových tašek

Jak cenově vychází obyčejný flexotisk?

Prošli jsme si reklamní tašky jak obyčejné kraftové, tak i luxusní dárkové a tašky látkové z bavlny. Ve všech případech jsme kalkulovali s potiskem pomocí sítotiskové technologie. Je to dáno tím, že u nás tiskneme sítotiskem od 100 kusů u kraftových tašek, od 50 kusů pak na ty luxusní nebo látkové.

Vedle sítotisku nabízíme i potisk reklamních tašek pomocí flexotiskového stroje. Potisk u této technologie vychází cenově znatelně níže než u sítotisku. Flexotisk ale používáme u zakázek nad 1 000 kusů. Kvůli vyššímu počtu tašek se tedy nemůžeme přiblížit k celkové ceně 2 000 Kč bez DPH. V přepočtu pak samozřejmě flexotisk vychází méně. Pro představu níže přikládáme cenovou kalkulaci schválně na reklamní tašky Takeaway, které odebírají výhradně restaurace s donáškou jídel.

tašky together

Naši zákazníci z provozoven restaurací, pizzerií, burger nebo sushi barů, odebírají právě tyto tašky po tisících, kde se jim v přepočtu mnohem více cenově vyplatí. Při opakované zakázce již nehradí náklady na výrobu tiskového štočku (viz článek „tiskový štoček“).

takeaway kalkulace

Tašky pro restaurace nabízíme v kategorii: Tašky na menubox - TAKEAWAY.

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH

takeaway na burger takeaway na box
Takeaway 28x17x27 Takeaway 32x22x24

Tip na závěr, kteří uplatňují naši zákazníci

Papírové reklamní tašky dodáváme zákazníkům i bez potisku. Celoročně držíme skladem až 3 000 000 kusů tašek. Někteří naši zákazníci u nás nakupují tašky bez potisku s tím, že mají vlastní razítko, kterým si pak sami tašky potiskávají. Většinou se tak děje v nejvyšší sezóně v prosinci, kdy již bohužel nestíháme zrealizovat se všemi zákazníky zakázku s potiskem do Vánoc.

Sdílet tento obsah