Levné papírové tašky s potiskem

Publikováno 2020-08-18

  • Levné papírové tašky s potiskem

Vedle luxusních laminovaných nebo látkových tašek máme i ty levné, z kraftového papíru.

Strojově vyráběné papírové tašky s plochým uchem patří mezi nejlevnější odnosné tašky. Tyto tašky odebírají zákazníci zejména z obchodů nebo restaurací pro odnos jídla, kde je vysoký tlak na prodejní cenu produktů. I když se jedná o nejlevnější papírové tašky, jejich pevnost je dostatečná i pro odnos těžších produktů. Jejich nosnost se pohybuje mezi 5 až 14 kilogramy. U každé tašky v detailu produktu, pod tabulkou množstevních slev, jsou tyto veškeré bližší informace k nalezení.

V popisu jsou dále uváděny minimální odběry. U kraftových levných tašek je minimální odběr 100 kusů, a to jak u objednávky s potiskem, tak u odběru tašek bez potisku. Dále pak je u každého rozměru uváděné „běžné balení“, kde se dozvíte, kolik kusů tašek můžeme zabalit do jednoho balíku pro přepravní společnosti.

 

V detailech produktů vidíte, kolik tašek se vejde do jednoho balíku pro přepravní společnost.


Kdo jsou naši odběratelé levných papírových tašek?

Tak především to jsou majitelé obchodů, obchody s ovocem a zeleninou, obchody s alkoholem, řeznictví, pekařství, obchody s farmářskými produkty, bio obchody, drogerie.

Pro tuto skupinu zákazníků máme připravené například tyto produkty:


 

Topcraft hnědá 22x10x36

KOUPIT

 

ExtraKRAFT hnědá 26x14x36

KOUPIT

 

 

 

Topcraft hnědá 32x14x42 

KOUPIT

 

ExtraKRAFT hnědá 45x17x48

KOUPIT

 

Takeaway hnědá 28x17x27         

KOUPIT         

         Takeaway hnědá 32x20x28

    KOUPIT

 

Dalším velkým odvětvím jsou restaurace


V době koronaviru se většina restaurací začala zajímat o doručování jídel domů, kde vzrostl zájem o tašky z řady „Takeaway“, které jsou charakteristické svým větším dnem pro odnos menu boxů.
Dalším velkým odvětvím jsou restaurace

V kategorii „Tašky na menubox – TAKEAWAY“ uvidíte vhodné tašky pro odnos menu boxů. Vybírat můžete jak hnědé tašky, tak bílé. U každé tašky je pak uváděn stav skladu. Ty, které máme skladem, expedujeme do 24 hodin. V sezoně (září-prosinec) se pod velkým tlakem objednávek může expediční doba prodloužit. U potisku je nejběžnější doba dodání 2 týdny, od zaplacení zálohové faktury.

 

Tašky „Takeaway“ naleznete v kategorii: https://www.taskahned.cz/tasky-na-menu-box/

 

Papírové tašky levně s potiskem 

Zákazníci, kteří chtějí na tašku propagaci svého podniku a chtějí tyto papírové tašky s potiskem levně, nabízíme flexotisk. Pro zachování co nejnižší ceny doporučujeme vybrat jednu z našich základních barev, které nabízíme zákazníkům zdarma a udržet jednoduchý, jednobarevný motiv na přední straně tašky.

 

V krátkosti o flexotisku

Flexotisk nabízíme od 1 000 kusů. Většinou jde o jednoduché, jednobarevné motivy. Flexotisk je možný pouze u levných kraftových tašek, buď s plochým nebo krouceným uchem.

Flexotisk je podlouhlý stroj, do kterého z jedné strany tiskař vsouvá tašky po jednom kuse. Stroj tiskne vcelku svižně a tiskař tak musí za relativně krátkou dobu vycentrovat umístění tašky. Taška dále projíždí mezi dvěma válci, větší válec má na sobě nalepený tiskový štoček a menší funguje jako protitlak. Jelikož zde taška projíždí „sama“, může zde docházet k posouvání motivu na taškách. Tyto posuny (až 3 mm) jsou stále v normě. Větší odchýlení a správnost tisku kontroluje druhý tiskař na konci stroje a špatné tisky vylučuje.

 

Nevýhody flexotisku

  • Tiskneme od 1 000 kusů
  • Nelze potisknout luxusní laminované tašky, eko luxusní tašky Siena nebo látkové
  • Zadní plocha tašky je omezená, taška má na zadní straně složené dno
 
 

Kdy vám nabízíme flexotisk a kdy sítotisk se můžete dočíst v našem článku: Kdy nabízíme flexotisk


 

Motivy na zadních stranách zákazníkům umisťujeme nad složené dno tašky