Taškahned aneb velkoobchod s dárkovými taškami

- Kategorie : Novinky

Jako velkoobchod s dárkovými taškami vám můžeme nabídnout dárkové tašky luxusní laminované, ekonomické obyčejné papírové tašky barevné, vánoční tašky, a také ekologické dárkové tašky, které si v tomto článku blíže představíme. Na úvod představíme 5 důvodů, proč je dárková eko taška šetrnější k přírodě než ty ostatní.

1. Luxusní ekologické dárkové tašky jsou biologicky odbouratelné

Tento důvod není uvedený jako první zcela náhodně. Biologická rozložitelnost ekologické dárkové tašky je hlavní výhodou naší luxusní tašky. V tomto srovnání je plastová taška velmi nepříznivá, navíc, takovou tašku nelze použít jako dárkovou. Pro srovnání, ekologické dárkové tašky, vyrobené z přírodních materiálů, se biologicky odbourávají zhruba během šesti měsíců, a co je důležité, tento odpad nepoškozuje strukturu půdy, ale mění ji na žilní substrát pro rostliny.

2. Náš velkoobchod s dárkovými taškami nabízí levné eko tašky

Pořízení eko tašek skrz náš velkoobchod s dárkovými taškami nemusí být vůbec drahé. Tašky s potiskem lze pořídit do 2 000 Kč bez DPH, a přitom se nejedná o tašky ve výprodeji nebo s kombinací různých slev. Přesvědčit se o tom můžete v našem článku: Reklamní tašky s potiskem do 2 000 Kč. Čtěte celý článek a dozvíte se, jak pořídit i luxusní dárkové tašky nebo látkové tašky do dvou tisíc. Při nákupu většího objemu papírových tašek můžete počítat také s dalšími slevami!

3. Dárkové eko tašky jsou určené k vícenásobnému použití

V zájmu zachování ekologického přístupu jsme jako velkoobchod s dárkovými taškami zařadili biologicky odbouratelné dárkové tašky, které jsou svým zpracováním velmi pevné. Díky stabilní struktuře, vysoké pevnosti a při správném skladování, nám mohou sloužit opravdu dlouho.

tašky na víno

Barevné tašky Bologna, ideální na tenké lahve. Navštivte náš velkoobchod s dárkovými taškami a vyberte si své tašky na víno.

4. Výroba dárkové tašky není tak energeticky náročná

Při výrobě ekologické dárkové tašky jsou používány pouze přírodní materiály, takže na jejich zpracování nejsou zapotřebí enormní energetické výdaje. Navíc jsou tyto materiály dostupné lokálně a nemusí se zařizovat přeprava materiálu z velkých dálek. Díky tomu se šetří ovzduší od výfukových zplodin z kamionové dopravy.

5. Potiskněte eko tašky skrz náš velkoobchod s dárkovými taškami a získejte dobrý marketingový nástroj

Luxusní ekologické tašky s potiskem vaší firmy mohou dobře posloužit při předávání nějakého daru vašim obchodním partnerům. Z takové dárkové tašky se rázem stává dobré reklamní médium, poutající pozornost lidí v blízkém okolí vašeho podniku elegantním způsobem.

Faktem je, že papírové tašky jsou ve srovnání s fóliovými taškami vnímány jako elegantnější. Před několika lety byly ekologické dárkové tašky vyhrazeny pouze pro prémiové značky, bylo to spojeno s touhou přidat značce prestiž. Mnoho podnikatelů si všimlo výhod plynoucích z používání papírových tašek, takže rozhodně vzrostl zájem o nákup tohoto typu médií.

Přírodní dárkové tašky Sieny

Jste firma či podnik, kterému je ekologie blízká? Chcete předávat pozornost vašim obchodním partnerům v luxusních taškách a dávat zároveň najevo vaše ekologické smýšlení? Jako velkoobchod s dárkovými taškami vám můžeme doporučit tašky z řady Siena. Vybírat můžete ze šesti rozměrů a dvou barevných variant. Pokrýváme tak celou škálu poptávaných rozměrů, od nejmenších tašek (Siena 16x6x26), přes tašky středních rozměrů (například Siena 26x12x34) až po tašky na šířku (Siena 47x18x36) + jeden rozměr tašky na láhev vína (Siena 11x9x36).

luxusní tašky

Zleva: velká hnědá Siena 35x10x40 , Siena na víno 11x9x36 , středně velká Siena 26x12x34

Sieny jsou vyráběny z jemně rýhovaného kraftového papíru 100 gr., uši jsou uvázány pomocí bavlněné šňůrky a ukončené uzlem. Materiál je vždy v barvě tašky. Díky robustnímu materiálu a pevnému provázku, lze s taškou pohodlně přenášet až 10 kilogramů. 

eko tašky

Sieny můžete vybírat v naší kategorii: EKO LUXUSNÍ TAŠKY – TEXTILNÍ UCHO

Milano Blu

Dalším velice luxusním kouskem, je taška Milano Blu v elegantní tmavě modré barvě. Tašky Milano Blu jsou vyráběny z hnědého rýhovaného kraftového papíru 120 gr. a jsou vázané modrou bavlněnou šňůrkou. Barva tašky je pro orientaci blízká odstínu Pantone 2767 U. Taška disponuje 12 kilogramovou nosností.

Milano Blu k dispozici v těchto rozměrech:

 

dárkové tašky

Dárková taška modrá Milano Blu 16x8x24. Cena: 13,40 Kč/ks

 

dárkové tašky

Dárková taška modrá Milano Blu 25x11x31. Cena: 15,40 Kč/ks

 

dárkové tašky

Dárková taška modrá Milano Blu 55x15x48. Cena: 34,40 Kč/ks

 

taška na víno

Taška na víno modrá Blu Glass 12x9x39. Cena: 14,90 Kč/ks

 

Modrá taška Blu

Levné papírové tašky, avšak stále s luxusním nádechem, v elegantní tmavě modré. Celá taška i uši jsou z papíru. Oproti ostatním barevným taškám s krouceným uchem mají navíc tyto tašky horní okraj u uší zahnutý dovnitř tašky. Odstín tašek je pro představu přibližně modrá Pantone 296 U.

dárkové tašky

Modrá taška Blu 20x10x28. Cena: 10,90 Kč/ks

 

dárková taška

Modrá taška Blu 25x11x41. Cena: 12,90 Kč/ks

 

dárková taška

Modrá taška Blu 36x12x40. Cena: 16,90 Kč/ks

 

dárkové tašky

Modrá taška Blu 45x14x48. Cena: 20,90 Kč/ks

 

papírová taška na víno

Taška na víno modrá Blu Glass 18x9x39. Cena: 11,90 Kč/ks

 

Jako velkoobchod s dárkovými taškami nabízíme širokou paletu tašek. Jejich shrnutí můžete shlédnout v našem článku: Dárkové tašky pro B2B sektor, který vám jistě pomůže v rozhodování. Navíc je zde i tabulka cen s potiskem v nejčastěji poptávaných variantách.

Jak vidíte, papírové tašky mají mnoho výhod. Provádějí marketingovou funkci, generují úspory a co je nejdůležitější, šetří životní prostředí. Pokud tedy stále používáte plastové sáčky, nyní je ten správný čas změnit své zvyky!

Začít s výběrem dárkové tašky na Taškahned.cz – velkoobchod s dárkovými taškami.

Sdílet tento obsah