Papírové tašky 2021

- Kategorie : Novinky

Taškahned vás vítá do nového roku 2021. Ke konci roku 2020 jsme rozjeli pár aktivit, ve kterých budeme dále pokračovat. Podívejte se s námi na papírové tašky v roce 2021.

Zprvu bychom vám za celý tým Taškahned chtěli poděkovat za projevenou důvěru a spolupráci, a to nejenom v roce minulém, který byl pro nás všechny obzvlášť obtížný. Věříme, že v časech budoucích, si povedeme lépe a hořké období společně překonáme.

Taška na rozjezd

S postupným uvolňováním po první vlně v minulém roce, jsme pro vás připravili akci „Taška na rozjezd“. Hlavním cílem bylo co největší usnadnění objednání tašek s potiskem a samozřejmě nižší cena.

Tašky jsme rozdělili do skupin podle oboru. Dle zkušeností jsme vybrali pouze pár tašek, které jednotlivé obory dlouhodobě odebírají a ty pro vás zlevnili. Jednalo se o úspěšnou akci, na kterou jste se odkazovali i po jejím ukončení.

logo Taška na rozjezd

Logo nového projektu.

V roce 2021 se budeme podobným akcím dále věnovat. Zatím nechceme prozrazovat více informací. Stačí nás sledovat na Facebooku a Instagramu, kde informujeme o právě probíhajících akcích a budete mít jistotu, že o žádnou nepřijdete.

Flexobag

Další projekt ve výstavbě nese název „Flexobag“. Zde budou v nabídce papírové tašky levně potištěné pomocí flexotiskové technologie. Bude zde kladen důraz na cenu. Tu můžeme udržet nízkou za předpokladu jednostranného, jednobarevného potisku při odběru tisícovek kusů.

Flexobagem tak plánujeme oslovit zákazníky z gastronomie, pivovary, lékárny, pekařství nebo online obchody s potravinami. Zkrátka zákazníky, kteří ocení levné reklamní tašky

taška čerstvě utrženo

Levná papírová taška potištěná pomocí flexotiskové technologie.

Nové barevné tašky se stálou barevností

V loňském roce jsme začali s laděním barevnosti jednotlivých odstínů u barevných tašek s krouceným uchem. Do začátku roku 2021 se nám podařili odladit odstíny u červené a černé. Další odstíny budeme postupně přidávat v letošním roce.

Cílem je udržet tyto barvy stálé a neuhýbat od konečného odstínu. K tomu v minulosti bohužel docházelo, proto bylo nutné tuto nestálost odstranit.

Nové barevné tašky ExtraTWIST jsou lakované, tudíž nemohou špinit:

červená taška kroucená černá taška kroucená

ExtraTWIST 24x11x33

ExtraTWIST 24x11x33

Další rozměry v nových barvách jsou pak v kategorii „Barevné tašky – kroucené tašky“.

Papírové tašky v roce 2021 na YouTube

Nyní nás najdete i na YouTube, kam jsme na konci roku umístili videonávod na složení „PFka“. Prostřednictvím kanálu vás chceme postupně seznamovat s papírovými taškami, jejich nosností a objemem.

Dále se pak můžete těšit na videa se základními znalostmi z polygrafie, které se vám budou určitě hodit, když budete poptávat tisk nejen u nás. O novém videu vás máme v plánu informovat prostřednictvím Tik Toku a Stories.

Samozřejmě si můžete dát rovnou odběr na YouTube a nové video vám neunikne:

YOUTUBE KANÁL TAŠKAHNED

youtube kanál banner

Sdílet tento obsah