Popis rozměrů tašky

Stahujte eBook o potisku tašek
Ebook ZDARMA
průvodce objednání
tašek s potiskem
STÁHNOUT

Papírové tašky na víno

Publikováno 2020-12-02

  • Papírové tašky na víno

     Blíže vás seznámíme s veškerými taškami na víno, které nabízíme, jaké materiály jsou při výrobě používány a jejich nosnost. Uvidíte, do jaké tašky se vejde Bohemka, a která taška je vhodnější na pálenku. Veškeré papírové tašky na víno naleznete v kategorii „Tašky na víno“.

 

 

 

Papírové tašky na víno a jejich rozdělení dle použitého materiálu

     Nyní vás blíže seznámíme s jednotlivými taškami, z jakých materiálů jsou vyráběny a jakou nosností disponují. Opět, již tradičně, začneme u těch nejlevnějších.

Mosela

     Svým rozměrem 14x8x39 cm je vhodná na odnos širších lahví, typově sektů a šumivých vín. Jedná se o jemně rýhovaný papír s gramáží 100 gr. s kroucenými papírovými uchy. Její nosnost je 5 kg rozložené hmotnosti. Tyto papírové tašky na víno nabízíme jak v hnědé a bílé verzi, tak i v barevném provedení:

Mosela barevná

     Rozměr, gramáž a nosnost zůstávají stejné. V základě je to hnědý kraftový jemně rýhovaný papír barevně potištěný. Papírové tašky na víno Mosela naleznete v této kategorii na první stránce: „Tašky na víno“.

 

 papírové tašky na víno Mosela

Papírové tašky na víno Mosela 

Vánoční papírové tašky na víno Star

     Taška Star je již potištěná vánočním motivem. Pokud se už nestíhá realizovat potištění tašek vaším vlastním návrhem, taška Star může být jako vhodná alternativa. Má stejný rozměr jako Mosela, 14x8x39 a je vyráběná z bílého kraftového papíru 140 gr. Mrkněte na VÁNOČNÍ TAŠKU STAR.

vánoční taška Star

Vánoční taška na víno Star.

Bologna

     Papírové tašky na víno Bologna jsou luxusní eko tašky, určené na tenčí láhve, jako jsou slivovice, vodky a jiné pálenky. Její rozměr je 9,5x6,5x38 cm. Je skládaná ze dvou druhů papíru. Vnější je jemně rýhovaný kraftový papír 70 gr. a vnitřní je pak hladký bílý kraftový papír 50 gr. Uvázány jsou pak bavlněnou šňůrkou. A jako Mosely i papírové tašky na víno Bologna mají své barevné verze:

Bologna barevná

     Stejně jako u papírové tašky na víno Mosela, jedná se o hnědý papír, který je pak potištěný barvou. Všechny papírové tašky na víno Bologna mají nosnost 4 kg rozložené hmotnosti.

papírové tašky na víno Bologně

Papírové tašky na víno Bologna

Siena

     Jako další papírové tašky na víno jsou luxusní ekologické Sieny. Jsou to ručně kompletované tašky z rýhovaného kraftového papíru 100 gr. s nosností 4 kg. Ucha jsou pak hnědá bavlněná zakončené uzlem. Svým rozměrem 11x9x36 cm se hodí i pro širší lahve na víno. Tyto papírové tašky na víno nabízíme v BÍLÉ a HNĚDÉ variantě.

papírové tašky na víno Siena       ekologická taška Siena

Taška na víno hnědá Siena 11x9x36

 

Taška na víno bílá Siena 11x9x36

 

Papírové tašky na víno s laminací

     Ekologické tašky na chvíli odložíme, ještě se k nim vrátíme. Nyní vám představíme luxusní tašku s laminací.

Pálava

     Luxusní pevná taška na víno s korporátním vzhledem. Nabízíme v MATNÉ a LESKLÉ laminaci. Jsou za stejnou cenu 12,90 Kč. Mají rozměr 11x10x38 a nosnost přes 6 kg. Při výrobě se používá pohlednicový karton GCI 190 gr. a bílá tkaná PP ucha ukončená plastovým háčkem. Jejich dno je navíc vyztuženo kartonem.

     Pálava je během vánočního období jednou z nejpoptávanějších tašek na víno s potiskem firemního loga a blahopřáním.

taška Pálava       laminovaná taška na víno

Taška na víno bílá Pálava 11x10x38 LESK

 

Taška na víno bílá Pálava 11x10x38 MAT

 

Papírové tašky na víno za vyšší finanční obnos

Elegance

     Papírové tašky na víno Elegance jsou pevné, vyráběné z rýhovaného kraftového papíru 170 gr. Mají vyztuženou vrchní část a dno kartonem a jsou vázané bavlněným tkalounem o šířce 2 cm. Nabízíme v KAŠTANOVÉ a BORDÓ variantě. Obě varianty mají nosnost 6 kg. Cena 20,90 Kč za kus.

taška Elegance       taška Elegance

Elegance bordó 12x10x41

 

Elegance kaštanová 12x10x41

 

Gold a Silver

     Jako další, trochu dražší, papírové tašky na víno jsou GOLD a SILVER. Na první pohled se jedná o luxusní provedení, vyrábí se ze strukturovaného papíru 135 gr., mají vyztuženou vrchní část a dno. Jsou vázané pletenou šňůrkou a disponují 4 kg nosností. Pořídíte je za 21,90 Kč/kus.

zlatá taška na víno       luxusní taška na víno

Gold 12x10x41

 

Silver 12x10x41

 

Alternativní papírové tašky na víno

     Hledáte tašky na dvě lahve? Jednu tašku přímo pro dvě lahve v nabídce máme. Jmenuje se BLU GLASS. Také lze použít některou z nabízených tašek, které nejsou primárně určeny pro lahve, ale svým rozměrem se pro odnos lahví mohou použít.

Blu Glass

     Nejprve tedy papírové tašky na víno Blu Glass. Blu Glass má rozměr 18x9x39 cm a nosnost až 8 kg. Je vyráběná z hnědého rýhovaného kraftového papíru 110 gr. a je modře potištěná, přibližně odstínem Pantone 296 U (více o Pantonkách zde). Její vrchní část je zahnutá dovnitř a uši jsou papírové kroucené. Pořizovací cena je nízká, pouze 11,90 Kč za kus.

     Menší verze BLU GLASS 12x9x39 cm má na rozdíl od svého širšího parťáka modré bavlněné uši a vrchní část vyztuženou kartonem. 

 vínová taška        luxusní tenká taška na víno

Blu Glass 18x9x39

 

Blu Glass 12x9x39

 

ExtraTWIST 22x10x35

     V podstatě kterékoliv papírové tašky lze použít i jako papírové tašky na víno. Ideální jsou pak rozměry kolem 22x10x35 cm pro odnos dvou lahví vína nebo šampaňského.

EXTRATWIST 22x10x35 se vyrábí z kraftového papíru 90 gr. a má nosnost až 8 kg.

 papírová taška        papírová taška

Papírová taška hnědá

ExtraTWIST 22x10x35

 

Papírová taška bílá

ExtraTWIST 22x10x35

 

Monza 25x11x35

     MONZY jsou všeobecně brány jako vhodné dárkové tašky. Vyrábějí se ze stejných materiálů jako již zmíněné Pálavy, tedy z pohlednicového kartonu 190 gr. Vrchní část a dno je vyztuženo kartonem a vázané jsou PP bílou šňůrkou. Tyto Monzy mají pak nosnost 6 kg a nabízíme je v LESKLÉM a MATNÉM laminu:

 laminovaná taška        laminovaná taška

Dárková taška bílá

Monza 25x11x35 LESK

 

Dárková taška bílá

Monza 25x11x35 MAT

 

Shrnutí

Papírové tašky na víno

MOSELA – všechny jsou na první stránce

MOSELY BAREVNÉ – všechny jsou na první stránce

VÁNOČNÍ STAR

BOLOGNĚ - tenké tašky na pálenky (začínají dole na první stránce)

 

Laminované tašky na víno

PÁLAVA – LESK a MAT

 

Dražší tašky na víno

ELEGANCE – BORDÓ a KAŠTAN

GOLD a SILVER

 

Tašky na dvě lahve vína

BLU GLASS

EXTRATWIST

MONZA PŘEDCHOZÍ ČLÁNEK


vánoční tašky                         

Vánoční tašky

Čas vánoční se naplňuje, firemní večírky se blíží. Určitě jste se už setkali s dárky, ať už byly pro kolegy nebo obchodní partnery nebo s dárky pro rodinu a své blízké, kde balící papír nebyl úplně nejvhodnější. Mohlo jít třeba o netypický tvar dárku nebo nějakou kořalku s uzeninou pro dědu. Korporátní firmy dávají například přednost laminovaným vánočním taškám před balícím papírem. Zkrátka, jsou tu příležitosti, kde dárkové vánoční tašky mají navrch.

číst článekSouvisející produkty