Popis rozměrů tašky

Stahujte eBook o potisku tašek
Ebook ZDARMA
průvodce objednání
tašek s potiskem
STÁHNOUT

Dárkové tašky pro B2B sektor

Publikováno 2020-10-01

  • Dárkové tašky pro B2B sektor

Vánoční svátky se blíží a ve světě papírových tašek už nyní začíná každoroční sezóna. Minulý rok jsme nápor objednávek zvládli celkem obstojně. Bylo to dáno hlavně tím, že jsme investovali do odbavovacího systému a vylepšili další postupy. Od minulého roku vlastníme přístroj společně se softwarem InkFormulation na přesné namíchání barev. Jsme tak jedni z mála firem v České republice, vlastnící toto zařízení, které nám urychlilo a upřesnilo míchání barev.

Minulou sezonu jsme zvládli lépe také proto, protože jsme více informovali naše i potenciální zákazníky. Psali jsme například na sociálních sítích o vývoji tlaku objednávek a prodlužování dodacích termínů dárkových tašek s potiskem. Na webových stránkách jsme v nejvyšší sezoně měli banner s prodlužování termínů i u dárkových tašek bez potisku. Tyto všechny změny nám tak pomohli  zvládnout a obsloužit zákazníky lépe než v předchozích letech.

facebook timeline

Odebírejte nás na Facebooku, nezmeškejte informace o probíhajících změnách v termínech dodání dárkových tašek s potiskem.

 

Abychom náš servis přes sezónu ještě zlepšili, tak tento rok budeme ještě více informovat na sociálních sítích, a na změny situace budeme průběžně reagovat.

Nyní vás seznámíme s naším sortimentem dárkových tašek. Dárkové tašky jsme rozdělili do tří segmentů pro B2B sektor. Tašky u nás může pořídit samozřejmě každý, jen je limitovaný minimálním odběrem 100 kusů u kraftových eko tašek a 50 kusů u luxusních nebo látkových tašek. Proto se budeme nyní věnovat spíše B2B sektoru.

 

Dárkové tašky s korporátním duchem.

Jedná se o dárkové tašky s laminací. Takové dárkové tašky naleznete v kategorii: Dárkové luxusní tašky - textilní ucho.

Pro drobnější dárečky máme vánoční červené dárkové tašky: Dárková taška červená Milano 16x8x24.

Nebo ty samé v bílé barvě: Dárková taška bílá Milano 16x8x24.

nejmenší milana

Nejmenší tašky z řady Milano. Mají lesklou laminaci a bavlněné ucho.

 

Veškeré dárkové tašky na víno nebo šampaňské naleznete zde: Tašky na víno.

Dárková taška na víno s laminací je pak tato: lesklá Pálava 11x10x38 nebo matná Pálava 11x10x38.

Pokud chcete věnovat společně s lahví dobrého vína i nějaký drobný dárek, je ideální kombinace těchto dvou dárkových tašek, buď v lesklé laminaci: lesklá Pálava 11x10x38 a lesklá Monza 16x8x19, nebo v matné: matná Pálava 11x10x38 a matná Monza 16x8x19. Tyto dárkové tašky jsou naprosto stejné, liší se akorát rozměrem, takže se k sobě perfektně hodí. Hodí se k sobě ještě více, když si je necháte potisknout logem své firmy nebo nějakým věnováním.

taška na víno a dárek

Luxusní dárková taška s matnou laminací, Pálava a Monza.

 

Dárkové tašky laminované s potiskem

Tyto dárkové tašky u nás tiskneme pomocí sítotiskové technologie a jak u nás tisk cenově vychází vám ukážeme v tabulkách níže:

kalkulace jedné barvy

dvoubarevná kalkulace

kalkulace na tri barvy

stejný motiv

odlišný motiv

Ceny tisku u laminovaných tašek. Všechny ceny uvedené výše jsou bez DPH.

Pro celkovou cenovou kalkulaci použijte tlačítko „poptat tašku s potiskem“ v kategorii nebo v detailu tašky nebo nám napište na email: info@taskahned.cz

Tiskovou přípravu vám budeme účtovat pouze u jedné tašky, pokud bude motiv na obou taškách stejně veliký. Více informací v našem článku: Tisková příprava.

 

Pokud byste však chtěli dárkové tašky s potiskem, tak je třeba objednávat už nyní v říjnu. V přelomu měsíce říjen-listopad jsme v minulých letech měli dobu dodání prodlouženou až na 5 týdnů a zhruba v půlce listopadu jsme již negarantovali dodání dárkových tašek do Vánoc. Zákazníci, kteří objednají v průběhu října, mají stoprocentní jistotu, že dárkové tašky obdrží před Vánoci, tedy na své předvánoční firemní večírky. Pokud již nyní znáte termín vašeho firemního večírku a dárkové tašky potřebujete přímo na tento večírek, doporučujeme sdělit při objednávání termín dodání. Tento termín vám po dohodě rádi dodržíme, zákazníci za tuto službu nic nepřiplácí.

 

Dárkové tašky v ekologickém provedení, zlatá střední cesta

Jste ekologicky smýšlející firma a chcete svým kolegům předat dárky v luxusní tašce? Řešení je jasné. Siena. Sieny jsou dárkové tašky vyrobené z rýhovaného kraftového papíru 100 gr., vrchní část a dno tašky je vyztuženo kartonem. Uši jsou z bavlněného provázku zakončené uzlem. Dárkové tašky Siena jsou zlatou střední cestou mezi luxusní taškou a levnou ekologickou reklamní taškou.

hnědé sieny

Luxusní ekologické tašky Siena, všechny jsou 100 % recyklovatelné.

 

Nemějte obavy z potisku, používáme ekologické, v přírodě lehce odbouratelné barvy, žádné plastizolové, ředidlové barvy nebo barvy s leskem. Tisk tedy nijak nenaruší ekologický nádech těchto dárkových tašek. Cena za potisk je však nižší než u luxusních výše. Pro celkovou cenovou kalkulaci použijte tlačítko „poptat tašku s potiskem“ v kategorii nebo v detailu tašky, kterou jste si vybrali nebo nám napište na email: info@taskahned.cz.

Chcete-li věnovat kolegům víno nebo pálenku v luxusní ekologické dárkové tašce, pak pro vás máme Sieny zde, buď hnědou: Siena hnědá 11x9x36 nebo bílou: Siena bílá 11x9x36. Pro menší lahve vín nebo pálenek nabízíme tašky řady Bologna, které naleznete na první a druhé stránce v kategorii „tašky na víno“. Na dárkové tašky Bologna již bohužel netiskneme.

S objednávkou tašek Sien nebo Bologní neváhejte! Tento papír, ze kterého se tašky vyrábí, je špatně k sehnání a po vyprodání trvá několik týdnů, než jsou opět naskladněné.

bologne vedle sebe

bologně za sebou

Barevné tašky řady Bologna na tenčí lahve.

 

Papírové eko tašky místo balícího papíru

Tam, kde balení dárku do balícího papíru, ať už je důvod například atypický tvar dárku, není úplně nejkrásnější, mohou pomoci i obyčejné papírové eko tašky s kroucenými uchy. Takovou hnědou ExtraTWISTKu z kategorie: Bílé/hnědé tašky - kroucené ucho můžete s čistým svědomím rázem proměnit na vhodnou ekologickou dárkovou tašku.

Tyto eko tašky máme i na vína nebo šampaňské. Myslíme si, že pro vánoční chvíle je vhodnější volit hnědou dárkovou tašku, proto doporučíme Moselu 14x8x39.

I na tyto tašky vám můžeme vytisknout logo nebo věnování. Cena za potisk je také nižší než u luxusních laminovaných dárkových tašek. Pro celkovou cenovou kalkulaci použijte tlačítko „poptat tašku s potiskem“ v kategorii nebo v detailu tašky, kterou jste si vybrali nebo nám napište na email: info@taskahned.cz.

barevné mosely

Barevné dárkové tašky na víno Mosely

 

Související produkty