Popis rozměrů tašky

Stahujte eBook o potisku tašek
Ebook ZDARMA
průvodce objednání
tašek s potiskem
STÁHNOUT

Novinky - všechny články

RSS

Přehled všech novinek na Taškahned.cz

 • Výroba papírových tašek

  2021-04-12

  Přemýšleli jste někdy nad tím, jak probíhá výroba papírových tašek a jaké suroviny se při výrobě používají? Jak se skládají a čím se lepí, aby měly výborné parametry nosnosti?

 • Barvy pro rok 2021

  2021-03-03

  Světle žlutá představuje optimismus, naději a pozitivní myšlení. Prezentuje teplo slunečního svitu. Druhá barva je šedá. Má poskytovat základ, na kterém žluté prvky jasně vyniknou. Šedá je barva plážových oblázků, kamenů a skal.

 • Jaké odnosné tašky budou hitem Jara 2021?

  2021-03-03

  Abychom našim zákazníkům zajistili dostupnost papírových tašek, tak je třeba sledovat vývoj trhu s papírem po celé Evropě. Každý rok je stejný a už umíme předpovědět chování poptávek. Víme, jaké odnosné tašky bude třeba vyrábět na letošní jaro.

 • Rozbor tašek a tiskových barev. Z čeho se skládá eko taška papírová?

  2021-02-08

  Dělá vám problém zorientovat se v materiálech papíru a jejich gramáži, používané při výrobě tašek? Je opravdu gramáž papíru přímo závislá na nosnosti tašky? Víte jaký je rozdíl mezi taškami Krafter 70 gr a Topcraft 70 gr? Každá eko taška papírová, byť vypadají všechny naprosto stejně, má své vlastnosti. Zkrátka, není papír jako papír.

 • Papírové tašky 2021

  2021-01-07

  Taškahned vás vítá do nového roku 2021. Ke konci roku 2020 jsme rozjeli pár aktivit, ve kterých budeme dále pokračovat. Podívejte se s námi na papírové tašky v roce 2021.

 • Papírové tašky na víno

  2020-12-02

  Blíže vás seznámíme s veškerými taškami na víno, které nabízíme, jaké materiály jsou při výrobě používány a jejich nosnost. Uvidíte, do jaké tašky se vejde Bohemka, a která taška je vhodnější na pálenku. Veškeré papírové tašky na víno naleznete v kategorii „Tašky na víno“.

 • Vánoční tašky

  2020-11-13

  Čas vánoční se naplňuje, firemní večírky se blíží. Určitě jste se už setkali s dárky, ať už byly pro kolegy nebo obchodní partnery nebo s dárky pro rodinu a své blízké, kde balící papír nebyl úplně nejvhodnější. Mohlo jít třeba o netypický tvar dárku nebo nějakou kořalku s uzeninou pro dědu. Korporátní firmy dávají například přednost laminovaným vánočním taškám před balícím papírem. Zkrátka, jsou tu příležitosti, kde dárkové vánoční tašky mají navrch.

 • Flexobraní 2020

  2020-11-02

  Připravili jsme pro Vás na podzim akci jménem Flexobraní. Když začala na jaře první koronavirová vlna, rozhodli jsme se podpořit lékárny, restaurace a další gastro podniky podobnou akcí. Nyní poskytujeme slevu 25 % na tašky, potisk a tiskové štočky.

 • Dárkové tašky pro B2B sektor

  2020-10-01

  Abychom náš servis přes sezónu ještě zlepšili, tak tento rok budeme ještě více informovat na sociálních sítích, a na změny situace budeme průběžně reagovat.

 • Reklamní tašky s potiskem do 2 000 Kč

  2020-09-23

  Tímto článkem vás chceme přesvědčit, že reklamní tašky s potiskem nejsou vůbec drahé. Tašky s potiskem lze pořídit do 2 000 Kč bez DPH a přitom se nejedná o tašky ve výprodeji nebo s kombinací různých slev, ani se nejedná o ty nejlevnější tašky, které nabízíme.

 • Látková nákupní taška za zboží nad 1 500 Kč zdarma

  2020-09-18

  Pomocí projektu #bezigelitky chceme docílit omezení spotřeby igelitových nákupních tašek. Názoru, že igelitová taška není ekologická, se budeme vždy držet. Myslíme si, že bychom měli veškeré, nejen jednorázové, plasty nahrazovat ekologičtějšími verzemi.

 • Levné papírové tašky s potiskem

  2020-08-18

  Vedle luxusních laminovaných nebo látkových tašek máme i ty levné, z kraftového papíru. Strojově vyráběné papírové tašky s plochým uchem patří mezi nejlevnější odnosné tašky.

 • Látkové tašky ze 100% bavlny

  2020-07-13

  Látkové tašky vyrobené z bavlny v naturálním vzhledu i barevném provedení. Lehce sbalitelná taška do kabelky pro nečekané nákupy. Poslouží jako odnosná taška deky k pikniku nebo když zatoužíte zrelaxovat se o víkendu v parku nebo u vody. Dobrým parťákem vám může být i na letních festivalech.

 • Papírové tašky s potiskem

  2020-05-14

  Jak jistě víte, vedle papírových tašek bez potisku nabízíme i eko tašky s potiskem. Jaký je cenový rozdíl mezi sítotiskem a flexotiskem? Nasimulujeme vám příklady potisku a jejich kalkulaci. Kde lze získat cenu, jak zadat objednávku a jak nám zaslat grafiku? Ukážeme kompletní kalkulaci i s cenou přepravného.

 • EKO tašky nemusí být vůbec drahé

  2020-04-16

  Chovat se ekologicky je opět o něco jednodušší. Disponujeme širokou nabídkou EKO tašek skladem, které jsou cenově srovnatelné s taškami igelitovými. Na rozdíl od igelitek jsou však EKO tašky zhotoveny z přírodně recyklovatelného materiálu, ze sulfátového či kraftového papíru nebo textilních vláken. Navíc možnost ekologického potisku vodními barvami. EKO papírové tašky nemusí být jen v „přírodní“ hnědé barvě, ale v elegantní bílé nebo jiném barevném odstínu. Přečtěte si více o výběru a rozdílech mezi různými taškami.

Starší články »