Popis rozměrů tašky

Stahujte eBook o potisku tašek
Ebook ZDARMA
průvodce objednání
tašek s potiskem
STÁHNOUT

Jaké odnosné tašky budou hitem Jara 2021?

Publikováno 2021-03-03

  • Jaké odnosné tašky budou hitem Jara 2021?

Abychom našim zákazníkům zajistili dostupnost papírových tašek, tak je třeba sledovat vývoj trhu s papírem po celé Evropě. Každý rok je stejný a už umíme předpovědět chování poptávek. Víme, jaké odnosné tašky bude třeba vyrábět na letošní jaro.

Poslední rok se trochu lišil od ostatních, odnosné tašky z kraftového papíru byly poptávanější, než ty luxusní se stuhou nebo laminované. Restaurace se přeorientovávaly na dovážku jídel lidem domů nebo na pracoviště. Rozvážky potravin, drogerií nebo léků zažívají v poslední době boom, a to v celé Evropě.

Očekáváme, že letošní jaro bude podobné jako to loňské. A jaké odnosné tašky nakupovali zákazníci minulý rok? Jednalo se převážně o papírové tašky do restaurace na menu boxy a papírové nákupní tašky. Přesně tyto odnosné tašky byly v letošním únoru odebírány nejvíce a už nyní je nám tedy jasné, že takto to bude trvat minimálně do léta.

obědy s menu boxy

V minulém roce v prodeji vládly odnosné tašky na menu box a hnědé kraftové s plochým uchem.


Odnosné tašky do restaurace na menu box

Veškeré tyto tašky naleznete v sekci „Tašky na menubox - TAKEAWAY“ kde můžete vybírat z hnědé a bílé varianty, a to v několika rozměrech. Ty nejpoptávanější jsou pak tyto:

Menší hnědá taška Takeaway o rozměru 28x17x27 cm s rozšířeným dnem je určena k odnosu menších menu boxů, typicky pro burgery, bagety, kebab nebo také zákusky z cukráren a kaváren. Tyto odnosné tašky se vyrábí z hlazeného 80 gramového kraftového papíru, mají šesti kilovou nosnost a jsou zcela recyklovatelné.

 

taška na menu box taška na menu box taška na menu box


Hnědé odnosné tašky Takeaway 28x17x27, vhodné pro odnos burgerů, baget, kebabu nebo také zákusků z cukráren. 
Takeaway 28x17x27

  

Pro klasické menu boxy pak pro vás máme připravené odnosné tašky Takeaway 32x20x28. Tato taška je vhodná jak pro odnos klasických menu boxů, tak sushi boxů nebo krabiček s lahůdkami či zákusky. Je též z hlazeného 80 gramového kraftového papíru, má nosnost 6 kg a může pojmout až tři menu boxy.

 

taška na menu box taška na menu box taška na menu box


Hnědé odnosné tašky Takeaway 32x20x28, vhodné pro odnos klasického menu boxu, sushi boxu, lahůdek či zákusků. Pojme až 3 klasické menu boxy. 
Takeaway 32x20x28

 

Papírové nákupní tašky

Topcraft 32x14x42. Svým rozměrem nahrazuje nákupní igelitovou tašku. Vyrábí se z hnědého kraftového papíru 80 gr a má dostatečnou nosnost pro odnos běžného nákupu. Zde můžete shlédnout video, kde děláme crash test této odnosné tašky.

nákupní taška nákupní taška nákupní taška


Klasické nákupní odnosné tašky. Svým rozměrem a výdrží spolehlivě nahrazují ty igelitové. 
Topcraft 32x14x42

 

Potom tu máme ty samé odnosné tašky, akorát menšího rozměru, vhodné pro odnos drogistického zboží nebo léků. Ideální taška do lékárny je třeba Topcraft 22x10x36.

nákupní taška nákupní taška nákupní taška


Menší odnosné tašky na výšku vhodné pro odnos drogistického zboží nebo léků. 
Topcraft 22x10x36

 

Všechny tyto tašky lze u nás samozřejmě potisknout. Rychlé dodání tašek s potiskem zaručuje náš tým tiskařů obsluhující každý pracovní den tři flexotiskové stroje a čtyři sítotiskové. Odnosné tašky potisknuté vaším logem a reklamním sdělením jsme schopni dodat do 1-2 týdnů.

 

nákupní tašky

Tašky s potiskem jedině u nás, a to do 1-2 týdnů! Přesvědčte se v recenzích…

 

Potisk tašek není drahý, v článku „Reklamní tašky s potiskem do 2 000 Kč“ našim čtenářům prozrazujeme tipy, jak takové papírové tašky s potiskem pořídit opravdu levně. A nejedná se o ty nejlacinější tašky nebo nekvalitní potisk, řeč je i o některých luxusních kouscích. Přejít k článku…