Taškahned a její plány do budoucna

Publikováno 2019-02-06

  • Taškahned a její plány do budoucna

Nyní je pro nás prioritou číslo jedna zprovoznit nový e-shop a celkově se zaměřit na online marketing. Dále budeme šířit projekt #bezigelitky do povědomí firem a jednotlivců.

Nový e-shop posune klientskou péči na vyšší úroveň, zjednoduší a zpříjemní nákup a nabídne možnosti pro opakované nákupy a potisky. Pro nás bude klíčové nabídnout nástroje, které vám zjednoduší rozhodovací proces při výběru ideálního rozměru tašek. Budeme tak opět o další krok před konkurencí. Sledujte nás na Facebooku a nechte se překvapit.

Něco málo z nového webu (foto je pouze ilustrativní)

Něco málo z nového webu (foto je pouze ilustrativní)

Máme Facebook a Instagram.

Ke konci loňského roku jsme se zaměřili na sociální sítě Facebook a Instagram. Na našich kanálech tak můžete sledovat dění ve firmě, aktuality a budoucí akce.

Během dalších let budeme zveřejňovat příběhy firem a začínajících podnikatelů, kteří přešli z igelitu na papír. Je tedy u nás šance zveřejnit a zpropagovat přes náš kanál pravě Váš byznys.

S tím je úzce spojen projekt #bezigelitky, který budeme dále rozvíjet. S tímto projektem vás blíže seznámíme v jednom z dalších článků.

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu. Podpořte projekt #bezigelitky.

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu. Podpořte projekt #bezigelitky.

Jedna ucelená řada tašek s kroucenými uchy za skvělé ceny

Tašky Twister, Toptwist a Extratwist sjednotíme do jedné skupiny. Na výběr budete mít nejběžnější rozměry z těchto řad a tím vám usnadníme rozhodovací proces. Kvalitou se budou rovnat našim Toptwistům a navíc budou na cenové úrovni dnešní nejlevnější řady tašek Twister.

Závěrem

V tomto roce toho plánujeme více, to si však zatím necháme pro sebe. Sledujte nás přes sociální sítě Facebook a Instagram a nic vám neunikne.

PŘEDCHOZÍ ČLÁNEK: Taškahned aneb jak jsme zvládli rok 2018

PROJEKT #bezigelitky

Autor: Petr Hruboš, majitel firmy Taškahned