Nejlevnější papírové tašky

- Kategorie : Novinky

Papírové tašky nemusí být jen drahé dárkové tašky s laminací, do kterých vkládáme vánoční dárky, stojící i desítky korun za kus. Nabízíme i mnohem levnější možnosti papírových tašek, které lze využít jako dárkové tašky, ale i jako tašky, do kterých jako prodejce vložíte jakékoliv prodávané zboží - šperky, oblečení, jídlo.

Nejlevnější papírové tašky

Nejlevnější papírové tašky - bílé a hnědé s plochým nebo krouceným uchem

Bílé a hnědé papírové tašky z kraftového papíru jsou suverénně nejlevnější kategorií papírových tašek. Zároveň ale nemusí vypadat vůbec špatně a dají se elegantně použít i neobrandované (nepotištěné).

Bílé / hnědé tašky s plochým uchem

Tašky z této kategorie jsou vyrobené z kraftového papíru v gramáži o rozsahu 70 gr - 100 gr. Gramáž se u jednotlivých tašek liší podle velikosti a kolekce tašek. Nosnost tašek závisí na stejných ukazatelích a pohybuje se v rozsahu 4 kg - 10 kg při rozložené hmotnosti. Velikostně v této sekci najdete tašky od nejmenšího rozměru 18x8x22 cm až po velkou tašku 47x17x48 cm. Na tyto tašky lze tisknout všemi nabízenými tiskovými technologiemi.

Nejoblíbenější bílé tašky:

Nejoblíbenější hnědé tašky:

Topcraft bílá 18x8x22
papírová taška hnědá Topcraft 18x8x22
Topcraft bílá 18x8x22      Topcraft hnědá 32x14x42

PŘEJÍT NA VÝBĚR STROJNÍCH TAŠEK S PLOCHÝM UCHEM

Bílé / hnědé tašky s krouceným uchem

Tašky vyrobené z kraftového papíru s krouceným uchem nabízíme v gramáži od 80 gr do 110 gr. Velikostně je rozsah trochu větší než u tašek s plochým uchem. Najdeme tu rozměry od nejmenší tašky 18x8x22 cm až do obrovskou tašku s rozměrem 54x15x49 cm. Společně s většími rozměry přichází i vyšší nosnost. Rozsah je od 6 kg do 12 kg. Na tyto tašky lze tisknout všemi nabízenými tiskovými technologiemi.

Nejoblíbenější bílé tašky:

Nejoblíbenější hnědé tašky:

papírová taška bílá ExtraTWIST bílá 18x8x24 papírová taška bílá ExtraTWIST hnědá 18x8x24
ExtraTWIST bílá 18x8x24      ExtraTWIST hnědá 18x8x24

PŘEJÍT NA VÝBĚR STROJNÍCH TAŠEK S KROUCENÝM UCHEM

Nejlevnější barevné papírové tašky s krouceným uchem

Barevné papírové tašky obecně můžeme rozdělit do dvou kategorií. Jsou to barevné papírové tašky s krouceným uchem a dárkové luxusní papírové tašky. Nás teď bude zajímat ta levnější kategorie - barevné papírové tašky s krouceným uchem.

V nabídce máme několik různých barev i rozměrů. Gramáž kraftového papíru se pohybuje od 80 gr do 100 gr podle velikosti. Barvy: červená, černá, zelená, modrá, zlatá, stříbrná, oranžová, světlá modrá, slonová kost. Velikosti se pohybují od malých tašek 18x8x24 cm až po ty největší 55x15x49 cm. V každé barevné řadě se však může nacházet trochu jiná dostupná skladba rozměrů. Všechny tašky z této nabídky lze potiskovat pouze sítotiskem.

Nejoblíbenější tašky:

papírová taška ExtraTWIST červená 18x8x24 papírová taška ExtraTWIST černá 24x11x33
ExtraTWIST červená 18x8x24      ExtraTWIST černá 24x11x33

PŘEJÍT NA VÝBĚR BAREVNÝCH TAŠEK S KROUCENÝM UCHEM

Papírové tašky na víno

Tašky na víno jsou téměř nejprodávanějším zbožím. V nabídce máme obyčejné z kraftového papíru s krouceným uchem i luxusnější ze strukturovaného silnějšího papíru s textilním uchem.

Mosela 14x8x39

Taška je z kraftového papíru 100 - 120 gr. Má kroucené ucho. Nabízíme ji v barvách: bílá, hnědá, červená, zelená, černá, modrá. Nosnost tašky je 10 kg - unese tedy spolehlivě jakékoliv víno nebo láhev tvrdšího alkoholu, která se do ní vejde. Potisk je možný pouze sítotiskem.

Nejoblíbenější:

Blu Glass, Blu

Tašky jsou vyrobené z hnědého jemně rýhovaného kraftového papíru 110 gr nebo 120 gr a krouceným vlepeným uchem. Nabízíme je v těchto velikostech a typech: Blu Glass 18x9x39, Blu 25x11x41. U všech rozměrů je nosnost tašky 12 kg při rozložené hmotnosti. Potisk je možný sítotiskem.

PŘEJÍT NA VÝBĚR TAŠEK NA VÍNO

Rádi vám s výběrem tašky pomůžeme

Potřebujete si tašku nejprve osahat a prohlédnout? Přijďte se podívat do našeho SHOWROOMU. Rádi vám s výběrem tašky pomůžeme. Pokud jste si výběrem tašky jistí, můžete ji objednat přímo přes náš E-SHOP. V případě, že máte zájem o tašku s potiskem, vyplňte POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ a my se vám ozveme s cenovou nabídkou. Poptávkový formulář najdete u každého produktu umístěný na spodu stránky pod specifikací tašky.

Související příspěvky

Sdílet tento obsah