Dárková papírová taška

- Kategorie : Novinky

V našem sortimentu papírových tašek naleznete i dárkové papírové tašky. Máme veliký výběr z dárkových papírových tašek, proto si u nás může vybrat úplně každý. Nabízíme dárkové luxusní tašky, eko luxusní taškybarevné papírové tašky a dárkové papírové tašky na víno. Všechny dárkové tašky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu.

Dárkové luxusní tašky

V naší nabídce dárkových luxusní tašek najdete spoustu druhů - vybere si opravdu každý. Papírové luxusní tašky jsou cenově dostupné a vyrobené z vysoce kvalitního materiálu. Kromě luxusních dárkových tašek s laminem a bavlněným uchem si můžete vybrat i tašky se speciálním zlatým povrchem a v různých barevných variantách. Naše luxusní dárkové tašky se hodí pro nákup v klenotnictví nebo obchodech s dárkovým zbožím.

Nejoblíbenější tašky z této kategorie:

Dárková taška bílá Monza 25x11x35 MAT Dárková taška červená Milano 25x11x31
Verona bílá MAT 25x11x35      Milano červená 25x11x31

Eko luxusní tašky

Pokud rádi šetříte přírodu a zároveň potřebujete pořídit dárkovou luxusní tašku, naše eko luxusní dárkové tašky jsou skvělou volbou. Jsou šetrné k životnímu prostředí tím, že se dají recyklovat. Ucha eko papírových tašek jsou vyrobena z bavlny, ve stejné barvě jako je taška samotná. Povrch dárkových papírových tašek je lehce rýhovaný a tašky se dají potisknout sítotiskem. Proto tyto eko papírové tašky lze využít jak v normálních obchodech, tak v obchodech s luxusnějších zbožím.

Nejoblíbenější tašky z této kategorie:

Papírová taška hnědá Siena 26x12x34
Siena bílá 16x6x26      Siena hnědá 26x12x34

Barevné papírové tašky

Barevné dárkové papírové tašky vynikají svou vysokou kvalitou a velice vysokým výběrem. Kombinace krouceného ucha dárkových barevných tašek s vrchním zahnutým lemem působí o něco více luxusněji. Díky svým barvám a možnosti potisku se skvěle hodí k reklamním účelům. Dále barevné dárkové tašky lze využít v obchodech s dárkovým zbožím a papírnictvích.

Nejoblíbenější tašky z této kategorie:

Červená taška ExtraTWIST 18x8x24 Modrá taška ExtraTWIST 24x11x33
ExtraTWIST červená 18x8x24      ExtraTWIST modrá 24x11x33

Papírové tašky na víno

V naší nabídce najdete různé druhy dárkových papírových tašek. Dárkové tašky na víno patří mezi bezkonkurenčně nejoblíbenější a nejprodávanější. Vysoká kvalita za výhodné ceny. Dárkové tašky na víno nabízíme ve spoustě variantách - nejpoužívanější ucho je kroucené nebo bavlněné. Díky své různorodosti dárkové tašky na víno využijete v obchodech se zbožím, vinotékách nebo pro reklamní účely.

Nejoblíbenější tašky z této kategorie:

Taška na víno Livorno 12x10x41 hnědá Taška na víno bílá Pálava 11x10x38 LESK
Livorno hnědá 12x10x41      Verona bílá LESK 11x10x38

Rádi vám s výběrem papírových tašek pomůžeme

Chcete si tašky nejdříve prohlédnout? Přijďte se podívat k nám do SHOWROOMURádi vám pomůžeme tašky vybrat. Pokud jste si výběrem jistí, můžete si objednat tašky přímo přes náš E-SHOP. V případě zájmu o tašky s potiskem vyplňte náš POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ a my vám pošleme cenovou nabídku. Poptávkový formulář najdete u každého produktu umístěný na spodu stránky pod specifikací tašky.

PŘEJÍT NA VÝBĚR PAPÍROVÝCH TAŠEK

Související příspěvky

Sdílet tento obsah